Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

mene jeza hvata kak se vas dva lepo spominjete  :nervious:

samo čekam kad će opet ispast koji kostur iz ladice  :mrgreen:
 
Zrile said:
mene jeza hvata kak se vas dva lepo spominjete  :nervious:

samo čekam kad će opet ispast koji kostur iz ladice  :mrgreen:
ti Zrile kasniš na Zumbu  :jesus:
 
rhythm said:
sport nije  :jesus:
kak misliš gdje je to?
na Boćarskom, ili ja nisam skužil kaj ti pitaš?  :misli:


da da znam da je bocarski  :mrgreen: .. mislim konkretno na sliku br 42.. aj prelistaj slike na fejsu.. one vrece od 'pro nesto.com' zasad sam vidio sam vrece po ovim konfekcijskim ducanima intersport, turbo sport i sl
u biti evo slike.. vani je bilo



Uploaded with ImageShack.us
 
to mi je dućan od frenda
evo ti kontakt:

Miran Pejić-Bach
DUX sport d.o.o.
0995258038
[email protected]

Ak ti to bude skupo, imam ja 10-ak vreča u fitnesu , a koristimo ih svega 2-3, pa zovi...
 
ok naso, u tratinskoj imaju shop (veli skuplje neg prek web-a), al za pogledat i informirat se cist dobro a i usput.. kolko vidim nije bas ni skuplje neg i ovim shit sport ducanima..
meni je problem kaj sve to kaj sam dosad naso lanci su dugi pa moram manju vrecu (sto nije lose jer je jeftinija) a drugo kaj na kraju imaju ring zato da ti mogu prodat nosace a meni treba kuka da mogu objesit na stangu koju vec imam..
 
giantMC said:
ok naso, u tratinskoj imaju shop (veli skuplje neg prek web-a), al za pogledat i informirat se cist dobro a i usput.. kolko vidim nije bas ni skuplje neg i ovim shit sport ducanima..
meni je problem kaj sve to kaj sam dosad naso lanci su dugi pa moram manju vrecu (sto nije lose jer je jeftinija) a drugo kaj na kraju imaju ring zato da ti mogu prodat nosace a meni treba kuka da mogu objesit na stangu koju vec imam..
vreča bu ti se šetala po štangi lijevo -desno.
 
zasarafim granicnike pa nebu.. jedino ak u drugi stan instaliram vrecu tam mogu kuku u zid, al tam su oni starinski stropovi prek 3m, pa je ona pak lanac prekratak .. uvijek sam problemi..  :(
nis bolje da onda sam radim kondicione i rastezanje jos neko vrijeme, vise ni nemrem rukom do poda, sramota a umjesto vrece full face kacigu u markoprojekt-u ili kornjacu, il ak bu love neku kombinaciju vezanu za naslov teme makar vec dugo planiram vrecu nakenjat u sobu
 
mate said:
Da, fotkano jučer na Jarunu i rekla je teta da će doći i danas. Samo treba biti strpljiv. Voli ozbiljne starije bajkere... :roll:

Mate, tebe stric dofural u Zagreb, ili tvoj stari Dražena  :misli:
ja odrasel na Remizi i kupal se na Jarunu prije 87'.  :wink:

A i danas mi to bliže neg Vama prek Save s Balkana. :jesus:
 
kaj ste nevjerni tome, onaj dio di cesta ide uz nasip tam je slikano :shock: :mrgreen: .. svaka slicnost vozila u pozadini sa OPEL vectrom je gotovo sasvim sigurno potpuno slucajna  :LOL:
 
evo i mene, bajs je popravljen!  :mrgreen: (y)

kupio sam mu cak i brzinomjer (sigma sport BC 1009)
e sad, kupio bi neki lanac da ga mogu kolko tolko na miru ostavit u biciklarni, sta da uzmem?? lanac+lokot, sajla ili nesto trece?!?

 
ovo sam vozio prije 2 tjedna. za trening - ubojito !

http://www.youtube.com/watch?v=yUo_yTo9AcU

to je trenutni hit na fitnes sajmu u Essenu.
 
rhythm said:
ovo sam vozio prije 2 tjedna. za trening - ubojito !

http://www.youtube.com/watch?v=yUo_yTo9AcU

to je trenutni hit na fitnes sajmu u Essenu.

ovo je bolje :D
http://www.youtube.com/watch?v=xK8QqmAzvi0&feature=related
 
Update priče o onim kao biciklima za klince. KTM uživo puno bolje izgleda i nije čak ni prevelik iako malom još fali par mjeseci do 2.godine. Evo ponosnog vlasnika. :mrgreen:

f9f71278.jpg
 
mate said:
Update priče o onim kao biciklima za klince. KTM uživo puno bolje izgleda i nije čak ni prevelik iako malom još fali par mjeseci do 2.godine. Evo ponosnog vlasnika. :mrgreen:

kolka je visina sica??

i da, slatka ti je mala  (y)



:mrgreen:
 
jolly the roger said:
isti kurac ko da bicikl voziš stoječki. tako je vježbala dupe ona jarunašica od prije par godina :wink:

nije baš isti, jer biomehanika pokreta nije ista.
ali je blizu.
a ona s jaruna je čisto solidno to radila  (y)
 
jolly the roger said:
isti kurac ko da bicikl voziš stoječki. tako je vježbala dupe ona jarunašica od prije par godina :wink:

To sam i ja pomislio ali nije, u principu točno fali onaj dio punog kruga gdje mi sa sjebanim koljenima imamo problema. :mrgreen:
 
rhythm said:
kolka je visina sica??

i da, slatka ti je mala  (y)



:mrgreen:

Na najnižoj poziciji, a ima ih sedam, taman da s prstima čvrsto dira pod. Dovoljno, iako fali osjećaj ravnoteže pa mislim da će dok se udomaći noge biti čvrsto dole.

A da je "mala", to ćemo tvoju pitat kad još malo naraste. :jesus: