Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

mate said:
Na najnižoj poziciji, a ima ih sedam, taman da s prstima čvrsto dira pod. Dovoljno, iako fali osjećaj ravnoteže pa mislim da će dok se udomaći noge biti čvrsto dole.

A da je "mala", to ćemo tvoju pitat kad još malo naraste. :jesus:
Pa to na najnizoj u cm.ak ti se bude dalo izmjeri.brijem da je 30cm
 
ajoj stvarno si kupio taj narancasti drek  :mrgreen: daj prefarbaj

e imal sam na starom kompu sliku te male s jaruna.. steta kaj je hard riknul.. mozda jos je negdje  (y) cesto sam je i vidjal na jarunu.. hahah sjecam se da su neki likovi redovito vozili cijelo vrijeme iza nje  :LOL: a to je ipak malo presporo da nebude ocito
 
mate said:
Update priče o onim kao biciklima za klince. KTM uživo puno bolje izgleda i nije čak ni prevelik iako malom još fali par mjeseci do 2.godine. Evo ponosnog vlasnika. :mrgreen:

f9f71278.jpg

Imamo iste xc bicikle. Nemreš danas pobjeć od tog ktm-a nigdje.
 
Definitivno nemreš. Znaš da bi ja radije drugo ali kaj da radim kad su uvijek prvi... :mrgreen:
 
bas.. u biciklima hahaha.. da ikaj valjaju nebi se u hervisu prodavali, a komponente gore  :LOL: a tek cijene

no nije bitno.. ide ko danas malo protiv vjetra na jarun?
 
uh vjetar je najbolji trener i uvijek puse u prsa kam god da se okrenes  :mrgreen: peder..
al svejedno cim sam solo na jarunu odmah brzi krugovi, tj nejde se 18 nego 24, i nekih 500m drzim na 35 (tj prestao sam sprint ubrzavanja do kud ide, najcesce ovaj nejde preko 42, i poceo sa drzanjem nesto manje brzine al duze)

i kolko balkancina glupih ima na biciklistickim stazama, nece se maknut.. danas sam opet trknul jednog baju.. cak sam ljepo usporio i lagano ga trknuo laktom u ruku da skuzi da je seronja i on veli 'bravo'.. ma smece nekulturno hodaj po cesti pa kad te auto zgazi reci mu bravo  :mrgreen:

 
giantMC said:
bas.. u biciklima hahaha.. da ikaj valjaju nebi se u hervisu prodavali, a komponente gore  :LOL: a tek cijene

no nije bitno.. ide ko danas malo protiv vjetra na jarun?

Probajte shvatiti da ima ljudi kojima bicikli nisu sve u životu i koji ih kupuju tamo gdje se može kompenzirati neki dug da se pomogne frendu. Tu je KTM najbolji. :jesus:
 
u biti oces rec poklonjenom konju se ne gleda u zube  :mrgreen:


usput mislim da nema veze jel ti sve il nije.. jednostavno covjek uvijek za svoju lovu za istu cifru zeli dobit sto bolje.. druga stvar je kaj ti imas 'kombinacije' i kaj kao i vecini biciklista jedan recimo nizi srednji rang zadovoljava sve potrebe..

a necu se natezat oko tog di je ktm najbolji jer u bicikl temi to veze s pameti nema  (y) a i onda vise nebi pricali o biciklima i bili bi off topic.. uostalom niko ne kaze da su im bicikli smece, al su daleko od najboljih.. a njih to ni ne dira, prodaju ime i osrednji bicikl, a oni koji ce ga kupit zbog imena ce bit zadovoljni istim i isto tako ih nece bit briga, a i vecina tih bicikala je ionako predobra za ono za sta ih ljudi koriste, iako ih mi svrstavamo u neki nizi rang opreme..

imaju dobre 28" trekking bicikle, al mtb su u prosjeku 1500kn preskupi za ono kaj nude (al zar to nije bio i 'ferari' laptop ili fotic) a kolko vidim ove godine i svima drugima su cijene malo napuhane.. tak da je bespredmetno o tom raspravljat.. jel tvoj, jesi ti zadovoljan, to je ono kae bitno i dal zadovoljava tvoje potrebe.. uvijek se moze nac bolje, pitanje je dal ti zbilja treba

edit:
a i kad si ga zadnji put izvuko tam iz kuta.. priznaj, vise je ferdinand vidio sarajeva nego tvoj bajk sunca :mrgreen:
 
Bome ovo za Ferdinanda nisi u pravu jer sam doslovno svaki dan vani s biciklom. :jesus: Mali uživa pa se stalno vozimo, ali da si mi to napisao za cestovni motor... :mrgreen:
Za ovo ostalo si u pravu, niš posebno ali sasvim solidno zadovoljava moje potrebe i bolji mi ne treba a probao sam i prave bicikle pa otprilike znam šta je to. Baš tih 1500kn razlike stvara pomutnju, što sam vidio na servisu, kad su me dva klinca servisera onak gledali uz tiho mrmljanje jedva čekajući moj bilo koji komentar kako bi izmijeli svoje mišljenje kako sam upravo za toliko preplatio bicikl.  :mrgreen: Samo kaj tudumi ne znaju drugi dio priče da je to pokriveno popustom a još i nekome radim uslugu pa zato i je KTM. :mrgreen:
 
giantMC said:
u biti oces rec poklonjenom konju se ne gleda u zube  :mrgreen:


usput mislim da nema veze jel ti sve il nije.. jednostavno covjek uvijek za svoju lovu za istu cifru zeli dobit sto bolje.. druga stvar je kaj ti imas 'kombinacije' i kaj kao i vecini biciklista jedan recimo nizi srednji rang zadovoljava sve potrebe..

a necu se natezat oko tog di je ktm najbolji jer u bicikl temi to veze s pameti nema  (y) a i onda vise nebi pricali o biciklima i bili bi off topic.. uostalom niko ne kaze da su im bicikli smece, al su daleko od najboljih.. a njih to ni ne dira, prodaju ime i osrednji bicikl, a oni koji ce ga kupit zbog imena ce bit zadovoljni istim i isto tako ih nece bit briga, a i vecina tih bicikala je ionako predobra za ono za sta ih ljudi koriste, iako ih mi svrstavamo u neki nizi rang opreme..

imaju dobre 28" trekking bicikle, al mtb su u prosjeku 1500kn preskupi za ono kaj nude (al zar to nije bio i 'ferari' laptop ili fotic) a kolko vidim ove godine i svima drugima su cijene malo napuhane.. tak da je bespredmetno o tom raspravljat.. jel tvoj, jesi ti zadovoljan, to je ono kae bitno i dal zadovoljava tvoje potrebe.. uvijek se moze nac bolje, pitanje je dal ti zbilja treba

edit:
a i kad si ga zadnji put izvuko tam iz kuta.. priznaj, vise je ferdinand vidio sarajeva nego tvoj bajk sunca :mrgreen:

kako se uopce usudiš vrijeđat, a?!?!?! :mrgreen: :mrgreen: :jesus:

daj mi reci kakav lokot za bajs da kupim? ipak piše ktm na njemu, i velika je vjerojatnost da ce mi ga neko maznut  :mrgreen: :mrgreen:
 
Frane_900ss said:
daj mi reci kakav lokot za bajs da kupim?

Najbolji su pit-bullovi, ali i bilo kakva druga poveća pasmina će dobro osigurati bike ;)  :mrgreen:
Naime, kojekakve sajle i lokoti su ok za kratkoročno utrčavanje u dućan, ali za vezanje bicikla negdje na duže vrijeme ili preko noći su doslovno niškoristi. Bicikl je najsigurniji kad je u vidokrugu ili preko noći u prostoru u koji ne može ući nitko osim vlasnika.
 
Dawg said:
Najbolji su pit-bullovi, ali i bilo kakva druga poveća pasmina će dobro osigurati bike ;)  :mrgreen:
Naime, kojekakve sajle i lokoti su ok za kratkoročno utrčavanje u dućan, ali za vezanje bicikla negdje na duže vrijeme ili preko noći su doslovno niškoristi. Bicikl je najsigurniji kad je u vidokrugu ili preko noći u prostoru u koji ne može ući nitko osim vlasnika.
ili na mjestu di prolazi puno ljudi :wink:
 
Dawg said:
Najbolji su pit-bullovi, ali i bilo kakva druga poveća pasmina će dobro osigurati bike ;)  :mrgreen:
Naime, kojekakve sajle i lokoti su ok za kratkoročno utrčavanje u dućan, ali za vezanje bicikla negdje na duže vrijeme ili preko noći su doslovno niškoristi. Bicikl je najsigurniji kad je u vidokrugu ili preko noći u prostoru u koji ne može ući nitko osim vlasnika.

treba mi za biciklarnu i za ispred faksa, nisam lud da ga preko noci ostavim negdje vani zavezanog  :mrgreen:
 
jolly the roger said:
U-lock ili ona sajla oko koje su metalni "prsteni". sajlu vulgaris sjebeš s običnim kombinirkama


najbolje u-lock i sajla u kombinaciji (y)
 
Frane_900ss said:
kako se uopce usudiš vrijeđat, a?!?!?! :mrgreen: :mrgreen: :jesus:

daj mi reci kakav lokot za bajs da kupim? ipak piše ktm na njemu, i velika je vjerojatnost da ce mi ga neko maznut  :mrgreen: :mrgreen:


kaj ti imas ktm-a?  :shock: :mrgreen: prva vijest.. si lud onaj dan na plus 100 do okica sam dusu ispustil i prekuhal, jos da citam kaj ti pise na bajku
 
mate said:
Bome ovo za Ferdinanda nisi u pravu jer sam doslovno svaki dan vani s biciklom. :jesus: Mali uživa pa se stalno vozimo, ali da si mi to napisao za cestovni motor... :mrgreen:
Za ovo ostalo si u pravu, niš posebno ali sasvim solidno zadovoljava moje potrebe i bolji mi ne treba a probao sam i prave bicikle pa otprilike znam šta je to. Baš tih 1500kn razlike stvara pomutnju, što sam vidio na servisu, kad su me dva klinca servisera onak gledali uz tiho mrmljanje jedva čekajući moj bilo koji komentar kako bi izmijeli svoje mišljenje kako sam upravo za toliko preplatio bicikl.  :mrgreen: Samo kaj tudumi ne znaju drugi dio priče da je to pokriveno popustom a još i nekome radim uslugu pa zato i je KTM. :mrgreen:


ovisi di ides na servis, negdje se bas skupljaju takvi koji onda pametuju ljudima kak su kupili smece za previse love bla bla.. kao kolko si platil? pa nebi ni dal vise za to.. a mislim si ono, koji kreten  :mrgreen: tak je bio kad smo curi kupili bajk, jos je bil proslogodisnji model i jos 25% dole.. tak da sa 5 na 3.. a za tu cijenu sad jedva da dobis nekaj onak kaj mozes rec da je ok al nijedan nije bolji od njenog pa ni u istom rangu cak, evo starom bas danas kupili novi trek navigator 2.0 (gradski, niska rama, lagan, volan stelanje, amortizer sjedala, 21 brzina, mali prednji amortizer, bas pravi gradski penzionerski) pa 2800, a cijene koje sam vidio mtb bolje da ni ne pricam  :shock:

ma bicikl je strava stvar, da ga nema trebalo bi ga izmislit
 
giantMC said:
kaj ti imas ktm-a?  :shock: :mrgreen: prva vijest.. si lud onaj dan na plus 100 do okica sam dusu ispustil i prekuhal, jos da citam kaj ti pise na bajku


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
srecom da su ti frendovi oni dosli, inace nebi vidli okića  :mrgreen:
mogli bi se ovih dana sletit negdje ako si za, neka forum vožnja :mrgreen:
 
ja sam za.. al to bu ko i zadnji put, nas dva bumo u konzumu kupili sendvice pa se malo vozili i jeli i pili  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ma dosli bi mi, mozda bi grah vec bio hladan al bi dosli  :LOL: