Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Lidlov sprej za lanac, najbolji, sad ih imam jos 8 u garazi...
 
🙃
 

Attachments

  • IMG20230318110210.jpg
    IMG20230318110210.jpg
    5.4 MB · Views: 0
Koji su nakvalitetniji lanci za bicikl, kao recimo DID u motociklima. Klinacu uredno na dvo-mjesečnoj bazi mjenjam lanac jer ga rastagne i više ga nemogu natezat. Jedino je orginalni trajao godinu i pol!
 
  • Wow
Reactions: hondimir
Molim bikere na žgance za preporuku NAJMOĆNIJU prednju lampu na (punjive zamjenjive baterije ako je moguće) koje vrhunski baca snom barem 25-30 metra i svijetli barem 2 sata. :rolleyes:
 
Imam neke fensi lampe za hodanje i odlicne su, rekao bih prolazne cak i za bicikl ali kad sam ih stavio na kacigu za enduro... jako lose. Nakon toga sam se sjebo i vise nisam vozio ali plan je bio prvo druga lampa za motor, Husqvarna nudi zamjensku bas za to, eventualno jos dvije dodatne za sa strane i na kacigu ona s posebnim akumulatorom. To je onda top.
 
Imam neke fensi lampe za hodanje i odlicne su, rekao bih prolazne cak i za bicikl ali kad sam ih stavio na kacigu za enduro... jako lose. Nakon toga sam se sjebo i vise nisam vozio ali plan je bio prvo druga lampa za motor, Husqvarna nudi zamjensku bas za to, eventualno jos dvije dodatne za sa strane i na kacigu ona s posebnim akumulatorom. To je onda top.
Evo nekaj zanimljivo...
 
Po cijeni mislim da nije neka sreca ali jbg kad se ne razumijem. Za motore kod nas ne zna nitko nista, za bicikle treba vidjeti s klincima koji voze downhill. U konacnici je i pitanje za sta ti tocno treba.
 
Po cijeni mislim da nije neka sreca ali jbg kad se ne razumijem. Za motore kod nas ne zna nitko nista, za bicikle treba vidjeti s klincima koji voze downhill. U konacnici je i pitanje za sta ti tocno treba.
Za MX motorić, Yamaha YZ 85. Zaigramo se na terenu do zadnje zrake sunca pa se vraćamo pred sumrak, a prekjučer po noći.
IMG-4fb28cbf4d06283ca972b10e90503e72-V.jpg
 
  • Like
Reactions: - Sepra -
Ako ništa kupt ću od Polisporta univerzalni far. I testirati H4 u ledu koliko izdrži aku 12V od Parksidea.