DVORCI

BEŠO - SB said:
Ova slika je toliko dobra da djeluje nestvarno....stvarno koji su to maheri bili,napraviti tako nešto na takvoj lokaciji s tadašnjim materijalima i bez mehanizacije,ja sam fasciniran... :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:

Onda nisu postajali investicijski fondovi i deadline  :cool:
 
skuco said:
jedna zimska.
kad sam prolazio nisam mogao nać put do njega..  :mrgreen:

Ja sam nasao put  :mrgreen:
....jedino sto moja slika nije tako lijepa  kao ona sto si ti stavio  :wink:
 
BEŠO - SB said:
Ova slika je toliko dobra da djeluje nestvarno....stvarno koji su to maheri bili,napraviti tako nešto na takvoj lokaciji s tadašnjim materijalima i bez mehanizacije,ja sam fasciniran... :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
bogami da.  (y)
a orlovo gnijezdo..  :misli:
nije dvorac al je .eben teren.  (y)
hitler je samo napravio cestu do gore koju su mislim morali onda probit za 2mj.  :mrgreen:
 
banditR said:
Ja sam nasao put  :mrgreen:
....jedino sto moja slika nije tako lijepa  kao ona sto si ti stavio  :wink:
(y)
jednog dana ćemo skupa do gore.  (y)
 
skuco said:
bogami da.  (y)
a orlovo gnijezdo..  :misli:
nije dvorac al je .eben teren.  (y)
hitler je samo napravio cestu do gore koju su mislim morali onda probit za 2mj.  :mrgreen:
Da....."ćiko ' Itler" je volio ćubit po kojekakvim čukama  :mrgreen:
...a kako su sklepali tu vikendicu gore,sam vrag zna ...
 
banditR said:
Da....."ćiko ' Itler" je volio ćubit po kojekakvim čukama  :mrgreen:
...a kako su sklepali tu vikendicu gore,sam vrag zna ...


..sve mi se cini da nas ima jos kojima ces to morati pokazati.. makar onako u prolazu  :D


..a dok ne vidimo to cudo, evo jednog malo manje poznatog dvorca, ali zato svakako lijepog i atraktivnog za vidjeti..

 
Safety said:
..sve mi se cini da nas ima jos kojima ces to morati pokazati.. makar onako u prolazu  :D


..a dok ne vidimo to cudo, evo jednog malo manje poznatog dvorca, ali zato svakako lijepog i atraktivnog za vidjeti..
Ne brini...
Uostalom,znas sto smo se dogovorili u cetiri oka  :).
Vjerojatno sam vec rekao,bunker se vidi sa Rossfelda...a tamo te vodim svakako  (y)
...
Super ti je slicica  (y)
 
Evo par motiva sa puta po Transilvaniji , jedan je dvorac Hunaderoa (Hunjadi)  u blizini grada Deve , a drugi tkz. Drakulin  u biti dvorac kraljice Marije pored grada Brana.
 
Imam u planu (moram još nać vrimena) opalit rutu po Zagorju i obić one lipe dvorce.
Ima li netko kakv prijedlog za istu??
 
Istina da nisam bio gore motorom, al' valjda se i avion moze progurati pod putovanja?..  :mrgreen:

 
Evo jedan naš, po tmurnom zimskom vremenu:

DSC01741.jpg
 
Ljetna....