DYNOJET stol u Mariboru,...

Nedavno me klistiralo kako Aprilia RSV 1000 ima 150-160HP , ja im pričamo o 110 max 120 ispalo ja lud .
E ovaj stol mi je popravio dan  (y).
 
Nego sve se nešto mislim , dajte poštelajte taj stol da svakom pokaže preko 200HP tako će te zaradit novce .
ako im budete pokazivali pravo stanje stvari naljutićete mušterije pa da nebi bilo problema s plaćanjem , haha .
 
Možda je friziran od strane marketinga :)
 
Ninja said:
Možda je friziran od strane marketinga :)

Njima je ionako razlika prije i poslije bitna..tako da 4 ks je 4ks, na 150 ili na 170..no s obzirom na kolicinu ponavljanja mjerenja i da im je to prakticki kljucna stvar, sumnjam u netocnost :wink:
 
jota said:
Nedavno me klistiralo kako Aprilia RSV 1000 ima 150-160HP , ja im pričamo o 110 max 120 ispalo ja lud .
E ovaj stol mi je popravio dan  (y).

Hoćeš reći da aprilija stvarno ima deklarirane konje?
 
Još bolji tuning .
Kawasaki ZX10R par godina star , montirali komplet racing Serdarević ono sve titan grane i sve ostalo . Rezultat na stolu 6 Ks više sa tvorničkim auspuhom , e sad ovaj urla ko nenormalan pa ljudi odma sanjaju 15ks + .
Zanimljiva tema . kako je neko rekao "istina je voda duboka".
 
plastikman said:
Hoćeš reći da aprilija stvarno ima deklarirane konje?

Hoću reći da mi u ZD objašnjavaju kao RSV1000 iz 2002 ima 145-150KS , ljudi spadaju u klasu optimist . Ovo mjerenje što su ovi ljudi iz maribora izmjerili je brojka puno bliža istini .
 
jota said:
Hoću reći da mi u ZD objašnjavaju kao RSV1000 iz 2002 ima 145-150KS , ljudi spadaju u klasu optimist . Ovo mjerenje što su ovi ljudi iz maribora izmjerili je brojka puno bliža istini .
Par konja vise od te "Zadarske" je imala Croserova full factory iz navedene godine. ;)
 
kako se ovdje lupeta majko Kristova pa otvoren prozor je nula za vas :LOL:

tko hoće podesit motor ide u Vinkovce kod Doktora i gotovo, ovi ostali domaći i strani muljatori nisu vrijedni spomena
 
tibor_zg said:
kako se ovdje lupeta majko Kristova pa otvoren prozor je nula za vas :LOL:

tko hoće podesit motor ide u Vinkovce kod Doktora i gotovo, ovi ostali domaći i strani muljatori nisu vrijedni spomena

O ovo je ništa , lupetanja koja slušam na dnevnoj bazi su puno bolja  :mrgreen:.
 
tibor_zg said:
kako se ovdje lupeta majko Kristova pa otvoren prozor je nula za vas :LOL:

tko hoće podesit motor ide u Vinkovce kod Doktora i gotovo, ovi ostali domaći i strani muljatori nisu vrijedni spomena

Dobro da Doktor nije daleko.. :misli:
 
Radimo mape i mjerjenje..najbolje da pogledate na strani: https://www.facebook.com/MB155AVTODIAGNOSTIKA/

Stavimo tudi quickshifter opcijo u centralo računala, YAMAHA;KAWASAKI;SUZUKI,..tako da Vam ne treba kupovati elektronike...
AFR mjerjenje i puno više...

Support imamo iz Amerike i Finske...radi se stvarno na kvaliteti i ne na prodajanju solate...Hvala Vam za suport...
:021:
 
E za to treba malo vise znanja i alata
nije dovoljan software + laptop

:mrgreen:
 
vjelovic said:
Dobro da Doktor nije daleko.. :misli:

ako nije daleko ljudima iz Njemačke, Austrije, Srbije, Mađarske itd onda ne vidim kako bi bio daleko nekome iz Hrvatske (y)

i da ... Doktor radi i motore s frgazerima 8)
 
tibor_zg said:
ako nije daleko ljudima iz Njemačke, Austrije, Srbije, Mađarske itd onda ne vidim kako bi bio daleko nekome iz Hrvatske (y)

i da ... Doktor radi i motore s frgazerima 8)

(y)

Čim mi usfali konja na motoru idem doktoru









a to bu nikad  :mrgreen:
 
nije ni tolko stvar u konjima kolko je stvar da ti je motor optimalno podešen svim izmjenama koje si napravio ... konji su samo nusprodukt dobro poštelanog motora :jesus: :mrgreen: