e-bay najbolji diler za apriliu...

Switch

Member
http://cgi.ebay.de/CARBON-BREMSHEBEL-UND-KUPPLUNGSHEBEL-FUR-APRILIA-RS_W0QQitemZ270085930462QQihZ017QQcategoryZ78409QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Kupljeno za 300Kn...pa sad putuje k meni...
Več tjedan dana kupujem pizdarije za moju malu jurilicu i nitko u Zg. nema pojma o tome pa čak ni oni koji ih prodaju.

Moje pohvale idu u moto-trade u karlovcu koji su u nabavi mojih dijelova, a kako sami kažu 5dana ako nemaju robu da stigne iz splita + svakih 15dana naruđba, govorimo o serijskim dijelovima, za pizdarije tipa carbon...itd...obratite se gospodinu e-bay-u kao ja. 8)
 
*ebe se tebi... odi pogledaj karbonske djelove za RSV :eek:hne:

al zato sam nasao EPROM za 14€ :mrgreen: (y)
 
demza said:
*ebe se tebi... odi pogledaj karbonske djelove za RSV :eek:hne:

al zato sam nasao EPROM za 14€ :mrgreen: (y)

e-bay rulezzzzzzzzzzzz....kaj sam ti reko hrelič-online... :LOL:
 
Ovo je carbon look, a ne carbon, s tim da ta tvrtka radi pretežno opremu za skutere tako da je dosta razumljiva ova niska cijena
 
ja isto gledal neke karbon djelove za tuono i ni baš jeftilen, kak bi demza reko  :eek:hne:
moral bum do maca da vidim ak se da kaj sredit da mi on te djelove napravi od karba (y)
 
joke said:
Ovo je carbon look, a ne carbon, s tim da ta tvrtka radi pretežno opremu za skutere tako da je dosta razumljiva ova niska cijena

Ma da je od mljeka, samo da nije serijala...a nude više od naših doma...uz opet pohvale moto-trade_u 8)
 
Goran zzz said:
ja isto gledal neke karbon djelove za tuono i ni baš jeftilen, kak bi demza reko  :eek:hne:
moral bum do maca da vidim ak se da kaj sredit da mi on te djelove napravi od karba (y)

nije ni mac prejeftin... kolegi (bike me sa foruma) je radio prednji blatobran za rsv-r 2003 i izaslo ga je 1500kn....
...a ja sebi nasao komplet racing oklope (plastika) za 2300kn
 
Goran zzz said:
ja isto gledal neke karbon djelove za tuono i ni baš jeftilen, kak bi demza reko  :eek:hne:
moral bum do maca da vidim ak se da kaj sredit da mi on te djelove napravi od karba (y)

Di je točno MAC lociran???
 
demza said:
nije ni mac prejeftin... kolegi (bike me sa foruma) je radio prednji blatobran za rsv-r 2003 i izaslo ga je 1500kn....
...a ja sebi nasao komplet racing oklope (plastika) za 2300kn

fiju odjedamput me prošla volja za više karba, ima ga dosta  :mrgreen:
 
Switch said:
Di je točno MAC lociran???

u Velikoj Gorici  a točno di mislim da ti piše i adresa i broj tel u teh. pitanjima pod temom trebam karbon iili tak nekaj  (y)
 
Goran zzz said:
u Velikoj Gorici  a točno di mislim da ti piše i adresa i broj tel u teh. pitanjima pod temom trebam karbon iili tak nekaj  (y)

Thnx.
 
demza said:
nije ni mac prejeftin... kolegi (bike me sa foruma) je radio prednji blatobran za rsv-r 2003 i izaslo ga je 1500kn....
...a ja sebi nasao komplet racing oklope (plastika) za 2300kn

nemres uspoređivat plastiku i karbon, karbon je 3x skuplji :wink:
a blatobran ga je tolko ispal jer mozda nije imal kalup za zaj model pa ga je radil posebno za njega :wink:
kolko para tolko muzike 8)
 
Koliko treba da nešto dođe preko e-baya?
Danas sam pao s motora,brzina 15 na sat...prednji kotač propao u šahtu...desna plastika pukla pa... :misli:
 
Billy the Kid said:
Koliko treba da nešto dođe preko e-baya?
Danas sam pao s motora,brzina 15 na sat...prednji kotač propao u šahtu...desna plastika pukla pa... :misli:

Ovisi odkuda naručuješ, švabija 1week, a ingland i dr. brijem i do 2week... 8)
 
Billy the Kid said:
Koliko treba da nešto dođe preko e-baya?
Danas sam pao s motora,brzina 15 na sat...prednji kotač propao u šahtu...desna plastika pukla pa... :misli:
pitanje je dal ima tog sto ti trebas na ebayu. ja gledam svaki dan pa nema nis za novi model.
 
Shokrefumi said:
pitanje je dal ima tog sto ti trebas na ebayu. ja gledam svaki dan pa nema nis za novi model.
Baš gledam  :wink:
Nema na talijanskom...to bi preko ujaka u Italiji uzeo...a na .com mi nema smisla tražit...
Tako da ostaje čekanje  :palacdolje:
 
Billy the Kid said:
Baš gledam  :wink:
Nema na talijanskom...to bi preko ujaka u Italiji uzeo...a na .com mi nema smisla tražit...
Tako da ostaje čekanje  :palacdolje:

Nemoj tražiti preko e-bay_a nego rokni ono što trebaš u google pa filtriraj samo e-bay stranice jer ih ima ko pljeve (.com,.it,.ca,.co.uk,.de...itd)!!! 8)
 
Billy the Kid said:
Koliko treba da nešto dođe preko e-baya?
Danas sam pao s motora,brzina 15 na sat...prednji kotač propao u šahtu...desna plastika pukla pa... :misli:

Meni uvjek tocno 10 dana...Odnosi se na UK ebay, samo s njega sam narucivao...
 
king said:
nemres uspoređivat plastiku i karbon, karbon je 3x skuplji :wink:
a blatobran ga je tolko ispal jer mozda nije imal kalup za zaj model pa ga je radil posebno za njega :wink:
kolko para tolko muzike 8)

da vjerojatno bi i mene onda došlo ko svetog petra kajgana ja sam neke plastike male mislil puknut još u
karb i puknut gore niš kad dođe ljepo vrijeme zaletel se bum do Gorice pa da vidimo  (y)