E broj na ispuŔnom sustavu

Sva sreca pa ste zakljucili da se to radilo na Mt seriji.. imam dva motora u garazi, mora netko i nakede vozit kad nije za sportive.
Za ove klipane sporoumne evo kako je ispalo kad se je ugraviralo i pogledajte na svoje motore kako vam je ugravirano posto ste svi nadprosjecno pametni i legalni, LpšŸ˜†
 

Attachments

  • 5811A11E-14D8-4B7B-9019-F12F734C3482.jpeg
    5811A11E-14D8-4B7B-9019-F12F734C3482.jpeg
    67 KB · Views: 0
vi s tablicama prapovjesno vozilo ni neidete na tehnički upisani ste pod zaprežna kola :)
 
taman posla da idem drukat dečeca jer si je upisal brojke na aspuh....

al fora je kad te neko proziva da se bojiÅ” zakona (jer ne kuži zajebanciju) a isti obriÅ”e sve postove di je pisao kak bi prekucal brojeve i boji se pokazat tablicu i reći ime meÅ”tra :)

bez brige nisam joŔ preŔao u onu drugu skupinu pod duginim bojama....
 
taman posla da idem drukat dečeca jer si je upisal brojke na aspuh....

al fora je kad te neko proziva da se bojiÅ” zakona (jer ne kuži zajebanciju) a isti obriÅ”e sve postove di je pisao kak bi prekucal brojeve i boji se pokazat tablicu i reći ime meÅ”tra :)

bez brige nisam joŔ preŔao u onu drugu skupinu pod duginim bojama....

Već si me prepao.

Njegov način je nezreo i naprasit, al ne moramo bit kao on.
 
Sva sreca pa ste zakljucili da se to radilo na Mt seriji.. imam dva motora u garazi, mora netko i nakede vozit kad nije za sportive.
Za ove klipane sporoumne evo kako je ispalo kad se je ugraviralo i pogledajte na svoje motore kako vam je ugravirano posto ste svi nadprosjecno pametni i legalni, LpšŸ˜†
Mi sporoumni klipani i debili Å”utimo i napravimo a oÅ”troumna siva eminencija o takvim pizdarijama sere javno. Nije prvi put da kad krenu ovakve teme po bespućima interneta veleumnih mozgova najebu svi po redu, i sporoumni i pametni. Jedva čekam slijedeću temu: DIY kako laserski prekucati brojeve na "posuđenom" motoru
 
Sve sam vidio kad mi je lik pokazao monstera sa prednjim djelom od bandita...prevarili dio rame kroz koji ide vilica zbog broja, al malo sjebali kut kad su rezali pa prednja vilica stajala kao na hd šŸ˜†šŸ˜†
 
Nije to niŔta.
Moj pokojni susjed dok sam bio klinac je prepolovio 2 Fića da sklepa jednog. Kad je zavario te svije polovice skužio je da cm ne odgovaraju. Vrata su bila za 2-3 cm duža.
 
  • Haha
Reactions: ODST
Sve sam vidio kad mi je lik pokazao monstera sa prednjim djelom od bandita...prevarili dio rame kroz koji ide vilica zbog broja, al malo sjebali kut kad su rezali pa prednja vilica stajala kao na hd šŸ˜†šŸ˜†
nije to niÅ”ta, prisustvovao sam Å”vasanju nekoliko motora, s obzirom da se nikad nije znao točan međusovinski razmak, uvijek se iÅ”li metodom pokuÅ”aj promaÅ”aj, nikad doduÅ”e nije trebalo viÅ”e od 3 pokuÅ”aja šŸ¤£šŸ¤£
 
Tek si ju kupia, strah me sto ce tek biti za 2 mjeseca kad krenu epovi o Busi, koliko se god Ŕalia
Ma to je stari kramp ima novijih i jacihā€¦ meni vise malo odgovara od desetke jer sam debel i ugodnije mi je sjedit i vozit
 
Aj sad kad ste se ispucali idemo za ozbacšŸ˜„ , ova tema mi je dala ideju da na nove spulje glasne ko vulkan kopiram plocicu sa originala. šŸ˜‡