e ovo je klopa...

.
 

Attachments

  • image.jpeg
    image.jpeg
    1 MB · Views: 137
DamirK said:
Parmiđana, patlidžani.
A sta ce ovo bit?  :misli:

jel to mozzarela gore?
 
pamzor said:
Nemoj, kozlića ti je najbolje natur, on je sam po sebi prilićno neutralan i bilo šta da mu dodaš to preuzme sav projekt... :smiley:
Ok neću.
Nema druge nego slušat.
(y)
 
Pulled pork burger (coleslaw salata i domaći brioche)  :klopa:
 

Attachments

  • pulled pork-min.jpg
    pulled pork-min.jpg
    873.9 KB · Views: 132
DamirK said:
(y)
baš bi i mogla napravit, samo kod mene mora bit i malo špeka na tanko narezanog :oops: :mrgreen:
 
e, da, imam pitanjce, jel ko ima onu fritezu na vrući zrak?
mala me maltretira da to kupim , ne onu Delimano, već Tefalovu , jel vredi to čemu, kakav je ukus klope, se presuši  :misli:
 
lunjo said:
e, da, imam pitanjce, jel ko ima onu fritezu na vrući zrak?
mala me maltretira da to kupim , ne onu Delimano, već Tefalovu , jel vredi to čemu, kakav je ukus klope, se presuši  :misli:

Neam pojma kakv je ukus  :mrgreen: ja htjeo kupit i svi me ovracaju od toga kazu da je bezveze, kazu iz osobnog iskustva, a Olandezima je friteza najvaznija  :D
 
Nemam Tefalovu, imam GourmetMaxx 02095. Okus pomfrita nije ni blizu kao iz ulja, ali može se jesti kada se čovjek navikne. U principu ju najviše upotrebljavamo umjesto mikrovalne kada nešto trebao podgrijati. Na neki način to je električna pečnica s uključenim puhanjem.
 
lunjo said:
e, da, imam pitanjce, jel ko ima onu fritezu na vrući zrak?
mala me maltretira da to kupim , ne onu Delimano, već Tefalovu , jel vredi to čemu, kakav je ukus klope, se presuši  :misli:
Imam Tefalovu, i to je valjda najveće smeće ikad kupljeno...
Da nije toliko koštala, odavno bi se nahitil s tim sranjem...

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

 
lunjo said:
e, da, imam pitanjce, jel ko ima onu fritezu na vrući zrak?
mala me maltretira da to kupim , ne onu Delimano, već Tefalovu , jel vredi to čemu, kakav je ukus klope, se presuši  :misli:
Kupila stara, nakon dva friganja prosljedila meni, ja nakon jednog friganja prosljedija bratu, šta je dalje bilo, pojma nemam.
Vjerojatno kontejner.

[emoji38]



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone