e ovo je klopa...

A najbolji su mi oni okorjeli pušaći koji ne mogu ni pričekati da svi pojedu za stolom, nego im je pljuga u čvaljama još dok žvaču zadnji zalogaj.

@xkovax nemoj se ljutiti, nije niš osobno protiv tebe, samo me dirnula pepeljara i cigarete (y)
 
  • Haha
  • Like
Reactions: pamzor and Dene
Sjedi jedan stariji gospodin u restoranu za stolom pored, dolaze dvije dame sve napirlitane kao "Joj dugo se nismo vidli..", sjedaju čovjeku za stol i odmah zapale a pita ih ovaj: "Cure, jel vama smeta da ja jedem dok vi pušite?"
To sam si zapamtio za sva vremena 😄
 
Danas ljenost spremanja,prvi put nazovem taj Wolt dostavu,da donese kakvu Platu-mix-... stiglo brzo,malo ostalo...
 

Attachments

  • mix.jpg
    mix.jpg
    3.9 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene and pikacu79
danas samo lagano ...
 

Attachments

  • palacinke.jpg
    palacinke.jpg
    150.4 KB · Views: 0
Samo za mog frenda Pafovskog! Da ti ponesem ovih svapskih na ljeto? :mrgreen:
 

Attachments

  • 20220215_122541.jpg
    20220215_122541.jpg
    2.3 MB · Views: 0
Pada i posljednji gurmanski bastion 😕
Ako vas mogu "zamoliti" da kačite (pokazujete) slike jela, namirnica i slastica koja nam (većini) stimulira Pavlov refleks ili nas kulinarsko obrazuje pokazujući regionalna umijeća .Uglavnom da ono šta vidim ovdi poželim provati, da se razumimo nemam ništa protiv čevapa i nutele (tu i tamo) al brate smanjite doživljaj.

Kotrlj gurmanski🍽️ !
 
Pada i posljednji gurmanski bastion 😕
Ako vas mogu "zamoliti" da kačite (pokazujete) slike jela, namirnica i slastica koja nam (većini) stimulira Pavlov refleks ili nas kulinarsko obrazuje pokazujući regionalna umijeća .Uglavnom da ono šta vidim ovdi poželim provati, da se razumimo nemam ništa protiv čevapa i nutele (tu i tamo) al brate smanjite doživljaj.

Kotrlj gurmanski🍽️ !
Ajd ajd, u pravu si. Evo nesto sto sam krenuo praviti prekjucer, a jelo se sinoc. Neces vjerovati, pizza :mrgreen:
Al prava napoletana, od tijesta koje je pravljeno 2 dana, home made šalšom sa svjezim bosiljkom i pravom mozzarellom.
A uz to i verzija za klince sa ribanom goudom, nekom kobasicom i kukuruzom.
 

Attachments

  • 20220214_172441.jpg
    20220214_172441.jpg
    2.5 MB · Views: 0
  • 20220214_190929.jpg
    20220214_190929.jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: sthooligan88
Ajd ajd, u pravu si. Evo nesto sto sam krenuo praviti prekjucer, a jelo se sinoc. Neces vjerovati, pizza :mrgreen:
Al prava napoletana, od tijesta koje je pravljeno 2 dana, home made šalšom sa svjezim bosiljkom i pravom mozzarellom.
A uz to i verzija za klince sa ribanom goudom, nekom kobasicom i kukuruzom.
Preniska temperatura za pravu napoletanu, a i nejde domaca salsa s bosiljkom. Dzaba 2 dana truda :mrgreen:
Sto naravno ne znaci da pizza nije dobra, samo nije prava.