e ovo je klopa...

Oprosti, ali ovo je najgora pizza koju sam vidio dugo vremena. Udavi se covjek u tjestenini. A za 12e bi trebala biti skoro jumbo.
Normalna veličina pizza sasvim dosta za se najest. Ima 7.5e mjesana do 12e ova s ramstekom. Ovo u zg bi kostalo 15e plus....
 
Last edited:
  • Like
Reactions: tegla
Oprosti, ali ovo je najgora pizza koju sam vidio dugo vremena. Udavi se covjek u tjestenini. A za 12e bi trebala biti skoro jumbo.
Zasto? Ovo je napoletana, ne "Chicago style". Napoletana i treba ovako izgledati. O okusu ne bih, treba najprije probati pa komentirati :)
 
  • Like
Reactions: El Mravac
Normalna veličina pizza sasvim dosta za se najest. Ima 7.5e mjesana do 12e ova s biftekom. Ovo u zg bi kostalo 15e plus....
Ma ja sam izgleda ispao iz toka sa cijenama u pizzeriji. Nisam vani jeo pizzu ne pamtim.
Ne znam, meni izgleda pre mala za tu cijenu, ali ja ako se ne ubijem od pizze kao da je nisam niti jeo, pa mozda nisam mjerodavan.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Zasto? Ovo je napoletana, ne "Chicago style". Napoletana i treba ovako izgledati. O okusu ne bih, treba najprije probati pa komentirati :)
A kazem, to je do moje prozdrljivosti. Pizze treba biti previse i treba biti prenatrpana sranjima, onda mi je taman. Ovako nesto dobijem i odem tuzan.
 
  • Like
Reactions: e39
Zasto? Ovo je napoletana, ne "Chicago style". Napoletana i treba ovako izgledati. O okusu ne bih, treba najprije probati pa komentirati :)
Pa fora je da nema ramsteka bi bila lagana dijetna ne udari na zeludac kao one slane s prsutom. Ovo je cijenik od lani mozda 70kn melon pizza...
Screenshot_2023-05-02-10-17-20-657_com.android.chrome.jpg
 
A kazem, to je do moje prozdrljivosti. Pizze treba biti previse i treba biti prenatrpana sranjima, onda mi je taman. Ovako nesto dobijem i odem tuzan.
A jebiga, onda to nije autenticna napoletana. To mi dodje isto kao kao ovamo svabe jedu cevape sa djuvec-rizom i kad im kazes da se cevapi jedu u somunu sa lukom i eventualno ajvarom ili kajmakom, oni kazu da to nije to :D
 
  • Like
Reactions: tegla
A jebiga, onda to nije autenticna napoletana. To mi dodje isto kao kao ovamo svabe jedu cevape sa djuvec-rizom i kad im kazes da se cevapi jedu u somunu sa lukom i eventualno ajvarom ili kajmakom, oni kazu da to nije to :D
Nisam izgleda nikada ciljano jeo napoletanu. Priznajem, dosta sam gurmanski neobrazovan, meni je mjerilo kvalitete pizze kvantiteta sastojaka.
Trebam probati skoro valjda.
 
Tu ti je onda zakon da sam pravis pizzu doma ako vec tako volis. Onda nabacis sta zelis i koliko zelis gore. I ja u zadnje vrijeme svojima barem jednom tjedno napravim domacu pizzu i nafilujem je po njihovoj zelji :)
 
  • Like
Reactions: tegla
Volim kad je ovakav rub pod uvjetom da je dobro tijesto i da nije zagoren. Ne jedem onaj tanki, pa još tak zapečen da lomim zube na njemu.
 
ajde lesli izfilozofiraj...

42 dana odležano
lipo izgleda ova mast.......
i tata bi sine.....

eventualno bi ja malo na jače zapeka vanjski sloj i mrvu tanje prema unutra.... znači kraće vrime i veća temperatura za površinski sloj....... a sredinu mrvu sirovije....... kad je već pošteno odležana može to skoru na blue..........
ali nemam ništa protiv da mi netko posluži ovako.........

ps.... jel to nož od brata...... slobodno mi pošalji jedan..........
 
je to je on istesao nož... i jebo mater ... imao sam flastere tjedan dana nakon tog roštilja....
 
meni nikako nije jasno ovo usitnjavanje mesa pod peku....
ne kužim.....
ako se hoće zbog brzine... neće se puno dobit, a bit će suhlje i tvrđe....
nema nijednog validnog razloga za taj grijeh.....

to je ko da odojka umisto na ražnju... skrešeš na ražnjiće.....
 
  • Like
Reactions: dado_vtc
... ma smo krkaj, Roki...