e ovo je klopa...

meni nikako nije jasno ovo usitnjavanje mesa pod peku....
ne kužim.....
ako se hoće zbog brzine... neće se puno dobit, a bit će suhlje i tvrđe....
nema nijednog validnog razloga za taj grijeh.....

to je ko da odojka umisto na ražnju... skrešeš na ražnjiće.....
Konstruktivna kritika kuharu.
A meni kao korisniku iste nije ostao niti komadić nakon konzumacije,... što upućuje na slijedeće.
Nije trebalo rezat na manje komade za konzumaciju, samo krkaj Roki!!
 
ajde lesli izfilozofiraj...
View attachment 762866
42 dana odležano
U mene 43, veći je 🤪

IMG20230511151335.jpg
 
  • Like
Reactions: El Mravac and Matek
20230518_154835.jpg

Umak: Majoneza s tartufatom i par jalapeñosa
Meso: Mljeveni ramstek i juneći vrat 50/50 na najvećoj šajbi
Toppings: Džem od luka s crnim pivom, pinkicom Worcestershire Sosa i pancetom + zelena salata (rukola bi bolje pasala)
 
hrvacki jal mode on.... mrzin gugu.....
kakvo meso taj ima na raspolaganju..... pa ga troši na pizdarije....
čekam samo neki a5 odležan u motulu 10000km.....
jal mode of.....

dobar je guga... je malo dopizdio sa stejkom u ovom onom..... ali zna dobro ispeć.......
a vegeta je meni bila fora kad sam ima 11-12g..... i zna samo za papar, sol, garofaliće i crvenu papriku.......
 
Vinoljupci, razlikujete li vinarije Kozlović i Coslovich, Matošević i Fameja Matošević, Damjanić i Damijanić? Znate li da u Vižinadi postoje dvije vinarije Rossi, dvije vinarije Ferenac i dvije vinarije Arman? Ako tražite vinariju Cossetto hoćete li poći u Roškiće ili u Broskvare? Nema brige, pripremili smo za vas mali vodič kroz istarske vinske prezimenjake!

 
  • Like
Reactions: diesel power
Vinoljupci, razlikujete li vinarije Kozlović i Coslovich, Matošević i Fameja Matošević, Damjanić i Damijanić? Znate li da u Vižinadi postoje dvije vinarije Rossi, dvije vinarije Ferenac i dvije vinarije Arman? Ako tražite vinariju Cossetto hoćete li poći u Roškiće ili u Broskvare? Nema brige, pripremili smo za vas mali vodič kroz istarske vinske prezimenjake!

Koliko puta me glava bolila od njih
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Igor28 and Village
Ubacili jučer Sinac u rutu, da vidimo oko čega se diže tolika frka... :mrgreen:



Ne znam za ostale pizze, ali ovo jelo (jer meni baš nema puno veze s klasičnom pizzom) mi je odlično (kažu Dubravko Šimenc složio). Dimljena piletina, sve genijalno začinjeno.