e ovo je klopa...

Nema prednosti dok ne probas ... kad probas prvi put,vidis da znas ... :)
 
Zato i pitam jer pecnica ima vece mogucnosti od ovakvog pekaca. Ako nije iz 60ih.
I dalje ne vidim prednosti

Imam neki Ferrari pekač pizze star sad već sigurno 20-25 godina, 400-tinjak stupnjeva grije, podloga je kamen za pizzu a ne metal.
Bitno bolje od pećnice ispadne. Vucarao sam ga sa sobom u svim selidbama.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Imam neki Ferrari pekač pizze star sad već sigurno 20-25 godina, 400-tinjak stupnjeva grije, podloga je kamen za pizzu a ne metal.
Bitno bolje od pećnice ispadne. Vucarao sam ga sa sobom u svim selidbama.
To ima smisla, pecnica ide max. do 300*C. Zato i pitam na koliko stupnjeva grije ovaj pekac kad se u njemu pizza navodno ispece bolje
 
Ko nije u mogucnosti imati Shupu i podPeku...naletio sam u Pevexa na ovo,super stvar... :)
 

Attachments

  • 20201223_170221.jpg
    20201223_170221.jpg
    123.9 KB · Views: 101
Sta je sutra na menuu ,cipli... brancini ... orada ... srdela ... tuna ... bakalar ... ili ... :unsure:
 
  • Like
Reactions: DADO+
mene sramota i napisati što jedem kad kao postim;
i često mi je post draži nego neko drugo jelo (y)

evo npr. jučer: pečenka (mrsko mi više ispeći sam,
pa odnesem u pekarnicu) narezao – moji navalili,
a ja tek, :alien:kao klasični mozgožder, samo mozak i
bubrege, te nešto malo dok je vruće :)

disclaimer :mrgreen:
danas najavili južinu, kotlić i rašlje spremni :cool:
 
Zato i pitam jer pecnica ima vece mogucnosti od ovakvog pekaca. Ako nije iz 60ih.
I dalje ne vidim prednosti
Ma nisam se sad osvrtao na bolje ili lošije, nego da ima i rerni svakakvih... (y)
 
Sutra se mijenja jelovnik ... bice gradelanja... ;)
 
Pozdrav !
Orginal je orginal :) ma s kakvim pećima kemijali, mada ok izgleda nadam se da je i ukusno

kotrlj !
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ... jace od viagre ... (y)
 
Pozdrav !
Orginal je orginal :) ma s kakvim pećima kemijali, mada ok izgleda nadam se da je i ukusno

kotrlj !
Malo promjene dobro dođe .. ;)

počeli smo malo prečesto peći peke, pa smo se išli malo iznenaditi ... :D

Odlično je i ovako i onako, ali je nije isto .... (y)
 
Nije isto...nemore drva nista zamijenit,kakva struja, plin... ;)
 
  • Like
Reactions: makama
A gle, ja isto volim drva... ali jako zavisi šta praviš, kome praviš i kad praviš .. ;)
 
A gle, ja isto volim drva... ali jako zavisi šta praviš, kome praviš i kad praviš .. ;)
OK,neces Fazol peci na drva...ovdje vidim zadnjih par postova,sve o pekama i rernama,i za mene je podPeku na drva sigurno ukusnije... ;)
 
OK,neces Fazol peci na drva...ovdje vidim zadnjih par postova,sve o pekama i rernama,i za mene je podPeku na drva sigurno ukusnije... ;)
Za pravo istina je da pod pekom nemaš osjećaj drveta osim onog malog dijela kad okrećeš ali za sve ostalo je drvo No.1
 
  • Like
Reactions: DamirK
OK,neces Fazol peci na drva...ovdje vidim zadnjih par postova,sve o pekama i rernama,i za mene je podPeku na drva sigurno ukusnije... ;)
Pa ako je baš pod pekom, onda i nema nekog velikog izbora osim žara (drvo, ugljen... ) ... jer nekako se to "pod pekom" podrazumjeva da će biti tako ... A ovo ostalo što je na plin ili struju i nije pod pekom.. (y)