e ovo je klopa...

eeeee,pa najavi se jednom ko mene na janjetinu ispo Peke...a ja cu jednom ko tebe na janjetinu iz rerne,oli ispo plina...pa ce-mo izvesti zakljucak... :)
 
eeeee,pa najavi se jednom ko mene na janjetinu ispo Peke...a ja cu jednom ko tebe na janjetinu iz rerne,oli ispo plina...pa ce-mo izvesti zakljucak... :)
U jebemu ... morat ću prvo probati to napraviti ispod plina (kako god da si to zamislio :D ) ...
 
  • Haha
Reactions: Paf
U jebemu ... morat ću prvo probati to napraviti ispod plina (kako god da si to zamislio :D ) ...

j.jpg


:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Paf
Priprema...
 

Attachments

  • 20210102_182516.jpg
    20210102_182516.jpg
    159.1 KB · Views: 114
eeeee,pa najavi se jednom ko mene na janjetinu ispo Peke...a ja cu jednom ko tebe na janjetinu iz rerne,oli ispo plina...pa ce-mo izvesti zakljucak... :)

Mogu i ja doci?
 
svejedno,samo neka je domace sa sela...
I friško :mrgreen:

probala sam janjaca iz svih krajeva lijepe naše , ne po restoranima da se razumijemo , al kozlić mi je broj jedan
bilo kako bilo , ako živina spava na čistom, svi su fini i nemaju nikakvog mirisa 😉
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
I friško :mrgreen:

probala sam janjaca iz svih krajeva lijepe naše , ne po restoranima da se razumijemo , al kozlić mi je broj jedan
bilo kako bilo , ako živina spava na čistom, svi su fini i nemaju nikakvog mirisa 😉
Jos ako stigne negdje od ispod Velebita... medenooo...
 
Izbor za desert pao je na Pizzu ...
 

Attachments

  • IMG-20210107-WA0024.jpg
    IMG-20210107-WA0024.jpg
    141.2 KB · Views: 69