e ovo je klopa...

Ne mislim da na struju mozes postici potrebnih 450-500 stupnjeva.
Zasto ne bi mogao, 500* postize svaka kuhinjska pecnica koja ima pirolizu.
Danijel@ pogledaj na jubitu review pecnica pa vidi kaj ti odgovara.
Plinske Ooni, Gozny roccbox, Ardore. Na struju Effeuno, imas modele 450 i 500*C.
 
To je temperatura na kojoj se odvija piroliza.
Da, ali pri procesu pirolize pecnica zakljuca vrata i bude tako dok proces ne zavrsi. Znas i sam da to tako ne ide.
Znam, postoje fore da se vrata otvore, ali mi je to glupo raditi pored ovako dobrih namjenskih pecnica za pizzu.
 
Da, ali pri procesu pirolize pecnica zakljuca vrata i bude tako dok proces ne zavrsi. Znas i sam da to tako ne ide.
Znam, postoje fore da se vrata otvore, ali mi je to glupo raditi pored ovako dobrih namjenskih pecnica za pizzu.
nisam rekao da moze koristiti za pecenje pizze. Komentirao sam tvoju tvrdnju da elektricna pocnica ne moze postici tu temperaturu.
 
Ne mislim da na struju mozes postici potrebnih 450-500 stupnjeva.
Ako zelis igrati na sigurno, uzmi Ooni plinsku. Jesu skupe, ali su dokazano dobre.
Ja cu se poigrati najprije sa ovim jeftinijim sa Amazona, cisto jer ih mogu vratiti ako mi se nesto ne svidi, a osjetno su jeftinije od Ooni.

zasto ja moram za to saznati i zasto mi izbijas novce iz djepa? :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: WraGG
zasto ja moram za to saznati i zasto mi izbijas novce iz djepa? :mrgreen:
Da ti pricam, ne bi mi vjerovao...
Znaci, vec par godina skoro pa ne jedem "junk" uopce. Zadao sebi "zdrava hrana, teretana" rezim i nema skretanja s puta. Iskreno, pizzu i nisam nikad smatrao nekom ozbiljnom hranom, ne´s ti komad tijesta i pobacas gore sta imas. Ali...
Radim ovih zadnjih par tjedana home office jer dosla direktiva da moramo, pa od dosade zapratim ovog lika na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCopxVPFM021dpp8L6euX-qA
I eto tako, sada vec 5-6 dana eksperimentiram sa raznim pizza tijestima i ostalim varijacijama na temu (Focaccia je zakon!), probam tu i tamo komadic da vidim kako je ispalo, a ukucani se debljaju :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: CroKick
Da ti pricam, ne bi mi vjerovao...
Znaci, vec par godina skoro pa ne jedem "junk" uopce. Zadao sebi "zdrava hrana, teretana" rezim i nema skretanja s puta. Iskreno, pizzu i nisam nikad smatrao nekom ozbiljnom hranom, ne´s ti komad tijesta i pobacas gore sta imas. Ali...
Radim ovih zadnjih par tjedana home office jer dosla direktiva da moramo, pa od dosade zapratim ovog lika na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCopxVPFM021dpp8L6euX-qA
I eto tako, sada vec 5-6 dana eksperimentiram sa raznim pizza tijestima i ostalim varijacijama na temu (Focaccia je zakon!), probam tu i tamo komadic da vidim kako je ispalo, a ukucani se debljaju :mrgreen:

provokator :mrgreen: (y)
 
odem do fitnessa svako malo-pomalo,al rezim prehrane uvjek isti,ne patim u jelu,nebi se ostavio spizze...kolaca...nema tog rezima...
 
odem do fitnessa svako malo-pomalo,al rezim prehrane uvjek isti,ne patim u jelu,nebi se ostavio spizze...kolaca...nema tog rezima...
Da imas gabarite kakve sam ja imao prije 3 godine, vjeruj mi da bi. Da sam nastavio sa hedonizmom kao do tada, vjerojatno bih danas bio pod zemljom.
 
Nemam ti kad :mrgreen:
Ne kuzim, ali objasnit ces mi kad se vidimo :mrgreen:
Evo ti njemacki web shop, imas sve za napoletanu, od kvasca do pecnice, biraj.
 
  • Like
Reactions: WraGG
Ne kuzim, ali objasnit ces mi kad se vidimo :mrgreen:
Evo ti njemacki web shop, imas sve za napoletanu, od kvasca do pecnice, biraj.
Rekoh, nemam se kad nadmudrivati :mrgreen:
Hvala na linku. 😀
 
  • Like
Reactions: DamirK
Ne mislim da na struju mozes postici potrebnih 450-500 stupnjeva.
Ako zelis igrati na sigurno, uzmi Ooni plinsku. Jesu skupe, ali su dokazano dobre.
Ja cu se poigrati najprije sa ovim jeftinijim sa Amazona, cisto jer ih mogu vratiti ako mi se nesto ne svidi, a osjetno su jeftinije od Ooni.
Što to u konzervi od sardina ima da vrijedi 500€. Kava je to moćna tehnologija.
 
A prijatelju, napravi je ti jeftinije. Ja cu je radije od tebe kupiti za pola tog novca.
Ove 16" su toliko. 13" su pola te cijene.
Ajmo biti realni, pošto je tabla inox lima, 4 šamotne ploče, termometar i kaljeno staklo 150x300? Da imam vremena i da jedemo pizzu svaki dan fakat bi dao zrezat inox lim u Metal Kovač, prepigat i složi tu peć. I bila bi Made in Hrvatska, a ne PRC za 500€.
 
Ja da sam na tvom mjestu i tako sposoban, ja bih i motor sam sebi napravio. Ali znaci bas sve do zadnjeg sarafa bih sam sebi napravio. Sta ce meni tamo neki japanac ili sta je vec motor praviti i uzimati 10-15 kila eura za to. :mrgreen:
Ne zamjeri, salim se malo. Vidi, u pravu si. Ooni kosta toliko, ali kako sam naveo gore negdje vec, ima i alternativa koje kostaju upola manje i vjerojatno cu probati sa tim. Ne jedemo ni mi svaki dan pizzu, ali nije da ce se pec pokvariti od nekoristenja. Ako cu par puta mjesecno ispeci nesto u njoj (ne mora biti pizza), meni je to ok. Osim toga, ja imam druge hobije, a slaganje pizza peci nije jedan od njih :D