e ovo je klopa...

Daj reci koliko si smokera napravio da možeš savjete dijeliti ... ?!?

A ono doljnje ložište je totalno sporedna stvar i nije od nikakve važnosti za reguliranje temperature ... služi samo za dim i ništa više ...

Vrlo često ispadneš smiješan (da ne upotrijebim neki drugi izraz) ... a još češće čovjek nema pojma jesi li zaista glup ili se jebeno dobro praviš (pazi da ti ne ostane)
koliko sam smokera napravio....... hahahaha.....
ma bit će ti to super......
oprosti na komentaru......

srića da je meso kojeg se dočepaš već mrtvo........
 
  • Haha
Reactions: Dene
Samo se vi za**bavajte i zderite pa cete ovako za marendu. Eto sta sve radim samo da ne moram mijenjati ovjes na motoru i novu moto odjecu kupovati :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG-20221115-WA0003.jpeg
    IMG-20221115-WA0003.jpeg
    966.4 KB · Views: 0
  • Haha
Reactions: diesel power
Puno ima kulinarike na forumu 😁
Dim ? 😳

Već sam dosta ostario pa moram na hranu gledati nekim drugim očima a ne samo da je fina . Sad je gledam da je zdrava što je više moguće , a i fina ,a i da moj krvnoj grupi paše . Meni je bio šok kad sam saznao da blitva (zelenilo) nikako ne ide uz ribu premda je to neki dalmatinski sklop , slubljuje se 😁 . Pa onda slatko nakon jela ? Ja uopće ne kužim tko je to uglazbio u jelovnik 😳😁.
Ali stvarno , kad se poslože neke prehranbene potrebe prema svojim potrebama gledate na hranu sasvim drugačije . Na kraju šta želim reći , da kad samo par namirnica izbacite iz prehrane koje vam probavno smetaju , puno ste sretniji i energičniji .
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Samo se vi za**bavajte i zderite pa cete ovako za marendu. Eto sta sve radim samo da ne moram mijenjati ovjes na motoru i novu moto odjecu kupovati :mrgreen:
Ovo je super obrok, jos malo krem sira posnog da ne bude sve suho i ide niz grlo ko podmazano! :)
 
Ovo je super obrok, jos malo krem sira posnog da ne bude sve suho i ide niz grlo ko podmazano! :)
Dođe unutra dressing u jednoj posudici. Nije lose, al bih svejedno radije pola kila bureka umjesto ovoga pojeo da nisam debelo krme. A nista, sad cemo ovako pa kad skinem koliko trebam skinuti bit ce i bureka :mrgreen: