e ovo je klopa...

za veceru gutas vatru?:unsure:
To je predigra za glavnog glumca!
IMG-3eeda8aefacfa1618260ad7a5366a4d4-V.jpg
.....
 
To je Kamin...Bravo... (y)
 
@El Mravac Pošaljem ti na PP
@lesli eldridž Nekad sam se igral sa "reverse searom" kombinacija pečnice i roštilja al sam shvatio da to jedino imponira budalama koje vole te kulinarske floskule i meni vizualno
Pošto je išlo u sendvič sam eskiviral ovaj dio sa "searom" ma žaru jer je to bio komad mesa od skoro 2kg i i drva koja koristim ne bi imala nikakvog utjecaja osim vizualnog (čitaj štrafte na mesini) kaj u ovom slučaju ne pridonosi ukupnom doživljaju tako da sam to preskočio.
Da rezimiram- niti souse vide niti umotano-dobra stara pečnica i to je to :cool:
 
@El Mravac Pošaljem ti na PP
@lesli eldridž Nekad sam se igral sa "reverse searom" kombinacija pečnice i roštilja al sam shvatio da to jedino imponira budalama koje vole te kulinarske floskule i meni vizualno
Pošto je išlo u sendvič sam eskiviral ovaj dio sa "searom" ma žaru jer je to bio komad mesa od skoro 2kg i i drva koja koristim ne bi imala nikakvog utjecaja osim vizualnog (čitaj štrafte na mesini) kaj u ovom slučaju ne pridonosi ukupnom doživljaju tako da sam to preskočio.
Da rezimiram- niti souse vide niti umotano-dobra stara pečnica i to je to :cool:
Imaju grill štrafne osim vizualnog ono svoje nešto. ;)
 
Imaju grill štrafne osim vizualnog ono svoje nešto. ;)
Imaju ako radi netko tko zna, većina ljudi skuri meso i postane trešće.
Ovaj vikend sam u jednom selu jela najbolju tunu na žaru u životu, znam samo da ju je peko netko iz Šibenika , ostale koje sam dosad jela su uglavnom bile prepečene.
 
Jucer smo kemijali u nekoj konobi, sve je ispalo super, poslje zena donosi kolace Jabuke...,skoro pokvarili kemiju...
 

Attachments

  • C.rizoto.jpg
    C.rizoto.jpg
    2 MB · Views: 0
  • paplinice.jpg
    paplinice.jpg
    2.8 MB · Views: 0
  • Jabuka.jpg
    Jabuka.jpg
    2.2 MB · Views: 0