E-skuteri

Krk moto, zastupnik za Kymco, ima neke njemačke koji su među kvalitetnijima pa je takva i cijena. Osim njih znam da je Dok Ing uvozio dva modela iz Kine, jedan koji izgleda kao obican skuter od 50ccm a drugi ima samo ramu i kotače. Taj drugi mi se svidio, vidio sam va prije cca 2 god. Kasnije se vise s tim nisam sreo pa nemam pojma da li je zaživjela prodaja. Za ostale ne znam, svi veliki proizvodači imali su neki kao prototip ali većina na tržištu su neki jednokratni kinezi.
 
fala lipa Mate Zva sam Krk Moto.Nemoš virovat koje cine.Skuter koji vozi oko 70 na sat i more jednim punjenjem prić 50-60 kilometara nevjerojatnih 50 iljada kuna.Za takav skuter naravno triba A kategorija.Skuteri do 45 na sat B kategorija 45 iljada kuna Pisem o skuterima marke GOVICZ Njemačke proizvodnje. Koliko tribam pica ispeć?Koliko sendvića itd da bi to zaradija tu lovu...Mila majko... Tražit ću kinesku varijantu.I dalje tribam pomoć HVALA
 
Znam, jednom sam tražio ponudu za nekoliko komada za firmu pa sam vidio da su dosta skupi. Sa kineskim znaš kako ide, da ne bi platio kurbu i likara. :mrgreen: Vidi kako stoje stvari oko subvencija.
 
U Zagrebu pivnica Berubambi (u centru ) ima elektricne ,mislim da su ih nabavili prije cca 1g . Ne znam koji proizvodac ali ima ih 4-5 komada sigurno.Mozda da probas sa njima stupit u kontakt  :misli:
Eventualno ovo sto mate kaze preko nekih subvencija ali ja mislim da u HR jos nije doslo vrijeme za to. Preskup je to sport za nas.

P.s. te iz Berubambija sam vidio nekoliko puta po zelenom valu ,ajme kako je to sporo :?...to je stvarno opasnost na cesti  :palacdolje:
 
Fala Luka.Provat ću kontaktirat.Nebi ja kupija te koje idu u B kategoriju i kojima je max 45 na sat.Ovi brži koji gaze 100 najjeftiniji kinezi 35 iljada.Stvarno skup sport.Mislija sam da ce cine padat al vraga one rastu.Kažu da su baterije kvalitetnije pa je to razlog.Jak je taj naftni lobi,a i kakve država koristi ima ako 100 km košta par kuna.
 
Upravo se vratih iz Kine, iako je to drugi svijet iznenadilo me sto je cijela drzava na elektroskuterima  (y), modela koliko i kineza , nemozes vidjet dva ista , skuter na benzin nisam vidio ...
Prodaju se vec i po 3500 juana (3500 kn), na obicnu bateriju (dakle ne litijevu), doseg 80 km, punis doma na produzni kabel ...
Pola njih ima medu nogama auto baterije svih mogucih velicina i zuje do 40km/h .... no svi voze po gradovima tom brzinom

Ista prica sa elektrobiciklima ... :misli:
 
nedavno bilo u emisiji DOBRO JUTRO HRVATSKA Momak i cura iz Hrvatske vratili se kuci iz Kine na elektricnom skuteru kojeg su tamo kupili.Kroz nekih petnajstak minuta opisivali su put do kuće.Sve je bilo O.K.osim što im je izgorilo nekoliko punjača.Ja cilo ovo vrime nisam ima mira.Navuka sam se i odredija nać taj E skuter.Uzeja sam na provu (dečki su skroz dobri)naš Hrvatski E skuter od DOK INGA.Ima ih svagdi po medijima u zadnje vrime.Pokušali su sa onim crvenim autom sa X štop lampama(nadam se da se sićate bilo je to na velika vrata)Nešto ka nisu našli investitora i cili projekt stoji.E oni su mi dali za provat nekoliko dana njihov skuter.Vozim ga i mogu reć da lipo poteze..Vata čak 65 km.Domet 60 km.Jedna mana je vrime punjenja koje je 6 uri.Triba imat još jednu bateriju ,,,al tu su vrazi kvalitetna baterija je oko 10 iljada kuna.Skuter stoji 37 iljada.Di je tu računica????Cili 47 iljada da bi ima efekat.Veliki su novci u igri.Imam jednu jeftiniju varijantu,al otom potom.Necu odustat od E skutera...Bija sam prica sa jednim pomorcem koji je bija u Kini,reka mi je da je bija u gradu(nesićam se imena)di je cila ulica E skutera sve za male šolde.Tija je kupit samo zadnje kolo(tamo je i motor)i bateriju donit ovdi i montirat.Javim se kad ovo realiziram POZDRAV 
 
Napraviš ga sam. Uzmi si projekt, odradi sam, i stavljaš obične baterije u njega (auto akumulatore).