Edit posta u oglasniku?

sergio.

Member
Cao ljudi,

Ne znam da li svi korisnici imaju isti problem, ali ne mogu da editujem 1. post koji postavim u oglasniku.
Bilo bi zgodno da se ovako nesto omoguci, jer ako menjam cenu stavke koju prodajem, mogu to da uradim samo u obliku novog posta.
Mislim da nije prakticno, jer ljudi koji otvore temu prvo vide pocetnu cenu, pa moraju da skroluju skroz na dno (sto moze da bude dugacak scroll ako ima puno fotki) i tek onda vide novu/izmenjenu cenu.

Uvek ima ljubaznih admina koji ce uraditi edit u prvom/originalnom postu, ali mislim da je skroz ok da se to omoguci svima, da ne moramo da vucemo admine za ovakvu sitnicu. :)

PozZ
 
Ne može se limitirati samo na prvi post niti nešto slično. Da nema retosa koji se naljute pa odluče obrisati i svoje postove stare po par godina onda ni ovo pravilo ne bi bilo potrebno. :mrgreen: Do tada imate 24 sata a nakon toga betoniranje. :jesus:
 
Samo ti cimni nekog od admina/modova i bit će vrlo brzo riješeno ..  (y)
 
mate said:
Ne može se limitirati samo na prvi post niti nešto slično. Da nema retosa koji se naljute pa odluče obrisati i svoje postove stare po par godina onda ni ovo pravilo ne bi bilo potrebno. :mrgreen: Do tada imate 24 sata a nakon toga betoniranje. :jesus:

:LOL: a "baš"

– tko još i čita, što je netko napisao prije 10 i više godina,
(pod jednim ili drugim nick-om :mrgreen:)

ljudi više vole jednostavnost, pa gledaju fotke (kao slikovnice :LOL:)
e,
a tu su najviše popušili oni koji vise na moto susretima, a ne rade
back up :LOL:
 
Ja baš volim gledati kako netko nadobudno krene s nekom cijenom pa se spušta prema realnoj  :0648: