ekipa iz Istre, a i Fiumani

tutankamon

Active member
evo da otvorim temu di bi se mogli dogovoriti za vikend 05. 06. lipanj
imamo još nekih 20-ak dana pa da ovdje stavimo neke prijave i prijedloge (y)

tutankamon said:
ima li zainteresiranih za đir do Karlobaga, popit cugu i onda onim serpentinama do GS na super janjetinu? :misli:

termin bi bio prvi vikend u 6. mjesecu otprilike, subota ili nedjelja po dogovoru (y)


vožnja u više malih grupa i sastanak INA benzinska Karlobag :mrgreen:


zainteresirani?
 
zar još postoje budale koje rade pir :shock:

ja mislio da toga još samo u hercegovini ima :LOL:


zato sam i otvorio temu pa da se probamo izdogovarat, ja već rezervirao kafanu s janjetinom i par dana prije mu javim koliko nas ima :wink: tako da nije bitno dali je taj ili onaj poslije vikend (y)
 
2. 3. ili 4. vikend bi odgovarao (y)

jel to sa zenama ili samo za prave muskarce? :mrgreen:
 
super (y)

vidim da će onaj drugi vikend biti idealno rješenje (y)
 
Uf malo mi je daleko za rec 100% idem,ali pratim i na vrijeme javim  (y)
 
IgorZ said:
Tuta organiziraš i trku kakvu po grupicama? Ono ko prvi vidi tablu senj i sl.??  ko zadnji plaća janjetinu?

nikakva trka, nek vozi ko kako može, ako ti je do trke imaš lavada :LOL:
 
IgorZ said:
pa naravno (y)

nisam mislio ozbiljno..ili si se ti to već upisao u zadnju grupu :misli: :mrgreen:

pošto su sve neki poluproizvodi u điru, onda se volim voziti iza da mi se ljudi ne smiju kad me vide u društvu nekih ...... :jesus: :LOL:
 
ja cu zadnji...da ljudi kazu *konacno i jedan motor* !  8)
 
a ja vam budem sluzbeni odbor docek u gs-u  :mrgreen: :mrgreen:
 
Alooooooooooo  !

Pa kamo ste lopine  :misli:

tutankamon said:
nikakva trka, nek vozi ko kako može, ako ti je do trke imaš lavada :LOL:

P.... ti m.......... :mrgreen:

nanke se nismo dogovorili,već delaš sranja  8)


tutankamon said:
pošto su sve neki poluproizvodi u điru, onda se volim voziti iza da mi se ljudi ne smiju kad me vide u društvu nekih ...... :jesus: :LOL:

Ben,da vas ne bude sron,ja re preko Splita ( i da izbjegnen gužvu) :LOL:

loudpipes said:
ja cu zadnji...da ljudi kazu *konacno i jedan motor* !  8)

(y) (y) (y)

tutankamon said:
nabavi nekih pičaka za one koji dođu prvi :LOL:

Nemoj tako,jer ćeš opet drkat  :jesus: :jesus: :jesus:
 
lavado said:
Nemoj tako,jer ćeš opet drkat  :jesus: :jesus: :jesus:

ne brini ti za mene, ktmac i balde su penzići, a znamo da se penzićima i surim ljudima puca ne diže, tako da je u startu već konkurencija oslabljena :LOL: ovi drugi toliko razlupaju yaya na talijanskim makinama da ih nije volja niš, ostajemo nas par tj tonči, šterpin i ja :LOL:
 
tutankamon said:
ne brini ti za mene, ktmac i balde su penzići, a znamo da se penzićima i surim ljudima puca ne diže, tako da je u startu već konkurencija oslabljena :LOL: ovi drugi toliko razlupaju yaya na talijanskim makinama da ih nije volja niš, ostajemo nas par tj tonči, šterpin i ja :LOL:


Ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeš  :LOL: :LOL: :LOL:

Koliko vidin,ti i Toni ste anke na drkice jer kada vas vide bez vlosi ćejo jemet reć " a pust njih,se in pada - niđ od njih" :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Znači ja i Š. i moli Terza ali je mići još i zelen,ma ćemo ga navadit ben ( on će bit dobar da nan svira serenadi) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
lagano se približava 6. mjesec i nekako najviše ekipi odgovara datum 12. ili 13. 06. tj subota ili nedjelja :mrgreen:

ajd da se izjasnimo i vidimo kome šta odgovara :misli:

tutankamon-subota i nedjelja

next?