Električar u Zg i okolici?

Spin

Well-known member
Cbr 600 (2004 čini mi se, ne znam koliko je bitno), negdje gubi struju.
2 priučena električara (solidni su mehaničari, da ne ispadne da vrijeđam) nisu detektirali problem, pa motor očito treba neko stručnije oko i ruku.
Preporuka za Zg?
 
Teško budeš našao baš električara za motor, možeš pitat autoelektričara, iako su i takvi već danas rijetki.
Najizglednija opcija mi se čini da nađeš nekog entuzijasta koji će se htjeti poigrati malo.
A koji su ti simptomi? Ovo gubi struju je širok pojam. Da li sve radi normalno dok je upaljen ili ne? Da li se aku isprazni već drugi dan ili nakon više vremena? U kakvom je stanju ali? Itd...
 
Prijateljev motor je u pitanju, ali koliko znam; kad upali, radi normalno. Aku se isprazni vec drugi dan. Regler i baterija su novi. Generalno stanje motora je tak tak.
 
Najčešći kvar budu namotaji, probajte izmjeriti napon na aku dok motor radi, ako nije više od 14V to će biti to. Kad je aku pun ni ne kužiš da nešto ne valja dok ne ugasiš i probaš opet upaliti (a to obično bude drugi dan).
Uglavnom, ako imate kakav instrument nije loše da sami izmjerite neke osnovne stvari pa možda budete pametniji.