Električni bicikli

Ako vas ima koji bi željeli radit na električnim :021: slobodno se javite na mail iz dokumenata u prilogu. Traže se dva tehničara za proizvodnju bicikala i motocikala, mehaničar i elektroničar.
 
grgaSH said:
Ako vas ima koji bi željeli radit na električnim :021: slobodno se javite na mail iz dokumenata u prilogu. Traže se dva tehničara za proizvodnju bicikala i motocikala, mehaničar i elektroničar.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
iako izgleda ko skuter ipak je el. bicikal  :shock: ...vi'š da ima pedale  :wink:
s takvima po KA već 2 godine dostavljaju pizzu  :shock: ..zato uvjek dođe ladna  :angry:    :LOL:
 
poco loco said:
iako izgleda ko skuter ipak je el. bicikal  :shock: ...vi'š da ima pedale  :wink:
s takvima po KA već 2 godine dostavljaju pizzu  :shock: ..zato uvjek dođe ladna  :angry:    :LOL:

Znaci ne treba rega? A kaj kad sa tim pogodis auto?!?
 
prouči u zakonu o el. biciklima ....nijedan netreba regu ni kacigu koji je sporiji od  :misli: 20 km/h  :undecided:
 
meni su rekli da ako bicikl ima bilo kakav "gas" da je onda za regu ...

a ako se pogoni preko pedala onda ne ... znaci elekricni dio radi kad se vrte pedale ...
 
ovaj koji ti spominješ zove se pedalec  8) ...al mislim da ulogu igra max speed  :wink:
ko nije lijen nek progugla  :mrgreen:
ja namoru imam ovaj...mislim da je 800w...jak ko bik  :mrgreen: ide 30ak km/h i autonomije oko 30km  8)
le3ka ST ..pred 2 godine oko 9k kn  :shock:
 
ako ide prek 25 i ima "gas" onda bi bil za regu
a ak je pedalac onda može i prek 25 bez rege

jel to to  :misli: :mrgreen:
 
ja sam samo po ravnom ... ali fino to grabi ... dok ima đusa vjerujem da manje uspone savlada samo tako  :D
 
Dečki, pa ne čini bicikl to što ima dvije pedale, nego to što ima dva kotača...

Rado bih ovaj probao, vodeno hlađenje, 21 konjska snaga...

KTM Freeride E SM ... oko 11-12.000 EUR bi mogao biti i navodno da može po Marofu voziti skoro jednu uru prije promjene baterije.

KTM-Freeride-E-2015.jpg