Električni dvokotači

Elektrifikacija motocikala je neizbježna te se ne treba opirati. Meni nema bolje nego zvuk CP2 ili V4 motora ali jedva cekam da vidim sta nam donosi nova elektricna era
 
03.jpg
 
  • Like
Reactions: e39 and pikacu79
ja sam vozio elektricni auto. fora mi je jer ima konstantan moment i poteze nenormalno. dali bi mi dopizdilo da je moj? vjerovatno i sigurno da. a elektricni motori jednostavno nece imat dusu
 
Samo je pitanje vremena kad će doći do promjene omjera struja vs benz ali s druge strane će se mijenjati i naše navike. Prvi put kad sam vozio veći motor na struju bio mi je šok, ne baš pozitivan ali niti negativan. Više iznenađenje. Danas sam dobio na test novi Fiat 500e i vozikam se okolo. Prvih desetak kilometara treba malo prilagodbe ali ne u kontekstu struje jer je kao običan automatik, nego kao i na svaki novi auto. Zapravo je kod strujića prilagodba brža jer su većinom rađeni minimalistički.:mrgreen: Uglavnom, nakon tih desetak kilometara, par semafora i telefonskih poziva u smislu standardne upotrebe auta, nema baš nikakve razlike. Problem je baterija i još uvijek cijena a to ionako na vozne karakteristike ne utječe.
 
Kawasaki Heavy Industries plans to shift into high gear and make all its bikes electric for markets in developed countries by 2035.

znači unas tamo 2050.
taman pred penziju si mogu kupiti rs-ev :cool: