Električni skuteri/bicikli

Ghostrider-SB

New member
Neznam jel bilo šta o tome već na forumu nemogu naći  :misli:, ako ima malaga briši ovu temu i daj link  (y)

http://www.skuter.com.hr/index.html

Evo baš gledam sad te usisavače, pa me zanima jel kupio itko tako nešta da može dat koji info iz prve ruke, dojmovi i sl., iskreno, zanima me i baš ću prvom prilikom otići u ZG pogledat šta ima i na šta to liči  :misli:
 
Ne znam iz prve ruke, al već se neko duže vrijeme neki tip vozi kraj moje kuće s tim čudnim prometalom. Ne čuje se uopće (skoro ga satro par puta s autom). Još nije crklo.

Nego, kakvi tu ide variomat, rolice, federi, itd? :mrgreen:
 
Fronius said:
Ne znam iz prve ruke, al već se neko duže vrijeme neki tip vozi kraj moje kuće s tim čudnim prometalom. Ne čuje se uopće (skoro ga satro par puta s autom). Još nije crklo.

Nego, kakvi tu ide variomat, rolice, federi, itd? :mrgreen:

Mislim da tu nema nikakav variomat, kupio sam maloj prije dvije godine onaj drlog mali električni E scooter, jaše po njemu svi i radi dan danas bez greške, jedino sam se ja lijeni krmak od 95 kila vozio jednom pa ležaj na kotaču otišao  :LOL:, promjenio i samo gas  :mrgreen:
Vjerujem da to ko i ovaj mali ima one akumulatore u nizu, el. motor, mali lančanik na osovini motora i prenos preko lanca na stražnji kotač, potenciometar koji reguliraš ručicom gasa, meni je to prva liga  (y)
Stim da i ovo moje malo drlo ima prednje svjetlo, sirena, žmige i stop svjetlo, samo da je veći jga da se mogu vozit, ovo mi se ne čini bogzna koliko skupo a može poslužit svrsi  :misli:

 
mene zanima jel se s tim drekom moze vozit po pjesackoj zoni,

ak moze onda mi zanimljiv, ak ne, ko ga hebe
 
Ghostrider-SB said:
Mislim da tu nema nikakav variomat, kupio sam maloj prije dvije godine onaj drlog mali električni E scooter, jaše po njemu svi i radi dan danas bez greške, jedino sam se ja lijeni krmak od 95 kila vozio jednom pa ležaj na kotaču otišao  :LOL:, promjenio i samo gas  :mrgreen:
Vjerujem da to ko i ovaj mali ima one akumulatore u nizu, el. motor, mali lančanik na osovini motora i prenos preko lanca na stražnji kotač, potenciometar koji reguliraš ručicom gasa, meni je to prva liga  (y)
Stim da i ovo moje malo drlo ima prednje svjetlo, sirena, žmige i stop svjetlo, samo da je veći jga da se mogu vozit, ovo mi se ne čini bogzna koliko skupo a može poslužit svrsi  :misli:
Znam da nema variomat, samo provjeravam dal' lokalni tjuneri prate :mrgreen:
 
podsjeca me nekako na kymco cobru,valjda neka kopija...
samo elektricna... :mrgreen:  :mrgreen:
 
pogledajte ovo rade ... 

http://moto-auto-hr.blogspot.com/2010/04/elektricni-ktm-ovi-za-pilote.html
 
spallien13 said:
pogledajte ovo rade ... 

http://moto-auto-hr.blogspot.com/2010/04/elektricni-ktm-ovi-za-pilote.html

Ajme čuda  :shock: bome  (y) za KTM, samo  :misli: kako stim kroz vodu  :misli: šta će bit na neki način skroz hermetički zatvoreni  :neznam:
 
Ghostrider-SB said:
Ajme čuda  :shock: bome  (y) za KTM, samo  :misli: kako stim kroz vodu  :misli: šta će bit na neki način skroz hermetički zatvoreni  :neznam:

a gledaj naprvili su offroad verziju sta stvarno mislis da nisu mislili na to?
 
Ghostrider-SB said:
A mislim jebiga, ipak je to KTM, daleko od savršenstva  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
    buuuu  buuuu      :palacdolje:  bogohulis nevjernice    :LOL: :LOL: :LOL:
 
spallien13 said:
    buuuu  buuuu      :palacdolje:   bogohulis nevjernice    :LOL: :LOL: :LOL:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: (y) (y) (y)

Ma šala normalno, imam ja i prevelik respect prema tim bebama, pajdo mi ima RC8 mogu reći samo  :naklon: :naklon: :naklon:
 
Ghostrider-SB said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: (y) (y) (y)

Ma šala normalno, imam ja i prevelik respect prema tim bebama, pajdo mi ima RC8 mogu reći samo  :naklon: :naklon: :naklon:

lijepu igracku ti ima pajdo  daj ga pitaj oce dat đir    :LOL: