elsinore by grga

Malo je reći odličan rad  (y) (y)
Jedino ovi čajna štitnici ruku nisu dostojni ovog djela, kao aluminij ali prije neki otpadni materijal....pucaju ko staklo  :palacdolje:
 
Btw, prije par mjeseci sam saznao za jednu usamljenu Agustu. Kompletna i trazi ljubavi...
Ali nemam love jer se takvi motori kupuju s cashom u dzepu.
A covjek malo surfao pa su se u razgovoru pojavile silne tisuce ojra. Tako da tema nije ni uzeta u razmatranje.
 
James1100 said:
Daj nek ti Rocky nadje neki posteni motor za slagat. Nemrem gledat ovakav posel na Hondi  :mrgreen:
grgaSH said:
paa može Vincent..onaj neki Rapide, serije-A ako ima  :mrgreen:

grga da živi u americi radio bi u Nasi -oni bi ga "priveli" da "uredi" onaj oportunity što im se stalno gubi i kvari na marsu ..  :naklon:

btw, ako se odlučite na prave motore ovi dečki ih imaju-nabavljaju-uređuju (mađarska)  :wink: ,ja bih recimo jedan kojemu je sve original osim auspuha- iako nemam pojma kako se točno izgovara ime, zvao bih ga "escobar"  :mrgreen: i vozio ga takvoga .. http://www.motomaniastore.com/motors/details/koehler-escoffier-350-ohv-1936-original-running-condition-74

pogledajte im i ostale uratke i ponudu  :wink: -ima i jedan James za Jamesa ...

 
rocky6 said:
grga da živi u americi radio bi u Nasi -oni bi ga "priveli" da "uredi" onaj oportunity što im se stalno gubi i kvari na marsu ..  :naklon:

btw, ako se odlučite na prave motore ovi dečki ih imaju-nabavljaju-uređuju (mađarska)  :wink: ,ja bih recimo jedan kojemu je sve original osim auspuha- iako nemam pojma kako se točno izgovara ime, zvao bih ga "escobar"  :mrgreen: i vozio ga takvoga .. http://www.motomaniastore.com/motors/details/koehler-escoffier-350-ohv-1936-original-running-condition-74

pogledajte im i ostale uratke i ponudu  :wink: -ima i jedan James za Jamesa ...

Smisan je taj James, agregat izgleda sitno. Ali lijep je, i jos na njemu kanta Veedola 💓  Najbolje ulje ikad koje sam stavio u masinu. Kamiona :)

Prosle godine sam pratio neki francuski racer iz tog doba na jebaju. Pocetna cijena je bila smijesna pa sam cak mislio da je neki slozenac. Ime mimje bilo nepoznato toliko da ga se ni sad ne sjecam. Al ono, motor za mene, nista tvornicki po njemu, bas slagan motor za trke iz onog doba. Da sam ne znam kaj uredil po svojem gustu, nebi se kuzilo. Zavrsio je nesto preko 12k eura
 
On topic: zalosno je kaj ova Honda moze postic mozda neku cijenu samo ako moguceg kupca pendrekom natjeras da procita ovu temu. I jos ga poslije ispitas kao ucenika na zavrsnom ispitu.

Jeben je taj gust, ubija radom i troskovima. A za kurac
 
Svaki Grgin uradak je circus maximus.
Uživam od-do!!


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
Sredju said:
Covjek radi iz ljubavi, ti vinceti i pinceti su igracke za pedere sa lovom.

S dopuštenjem, nemaš pojma  :jesus:
 
avinko38 said:
Malo je reći odličan rad  (y) (y)
Jedino ovi čajna štitnici ruku nisu dostojni ovog djela, kao aluminij ali prije neki otpadni materijal....pucaju ko staklo  :palacdolje:

nebih se složil s tobom iste takve frend ima na XR-u a ja fala bogu ih testiro padom i odradili su posel za koji su namjenjeni a i frend ih je testiral  :mrgreen: (y)
 
James1100 said:
On topic: zalosno je kaj ova Honda moze postic mozda neku cijenu samo ako moguceg kupca pendrekom natjeras da procita ovu temu. I jos ga poslije ispitas kao ucenika na zavrsnom ispitu.

Jeben je taj gust, ubija radom i troskovima. A za kurac

pratim temu od poćetka i nebi me trebal tjerat ni na kaj ...a da ova sad vrijedi to je neprocjenjivo (y)
 
..Grga ti si perveznjak :naklon: :naklon: (y)
 
Sredju said:
Covjek radi iz ljubavi, ti vinceti i pinceti su igracke za pedere sa lovom.

Svaka luda ima svoje veselje, pa tako i Grka ....  :jesus:  :LOL:

Bez obzira što Grgine motore gledam kao na umjetnička djela, ipak postoji velika razlika između jedne CR-ke i Vincenta .. ;)

Zamisli kad bi jedan ovakav došeo kod Grke na tretman ...  :0648:

DMS8717.jpg

 
strasilo said:
Zamisli kad bi jedan ovakav došeo kod Grke na tretman ...  :0648:

DMS8717.jpg

Ja mislim da bi se malo razočarao...

Da jedan ''ovakav'' dođe kod ''Grke'', nebi imao šta raditi na njemu ... ovaj na slici je nov.  :mrgreen: