elsinore by grga

Grgaaa, evo projekta  :mrgreen:
 

Attachments

  • C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_18557096_1580725085272406_779...jpg
    C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_18557096_1580725085272406_779...jpg
    54.5 KB · Views: 273
To nije projekt, to krasi nečije dvorište...


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
Zakaj su imbusi zadrejani nasred navojnog dijela?  :misli:  ...obično se to radi kad programiraš di želiš da puknu kad ih zašpanaš    :mrgreen:
 
poco loco said:
Zakaj su imbusi zadrejani nasred navojnog dijela?  :misli:  ...obično se to radi kad programiraš di želiš da puknu kad ih zašpanaš    :mrgreen:

blok i prihvati i sve je tako tanko, a ove pixe rade dosta veliki krak na prihvatne točke, nadam se da će ovaj gmecasti inox vijak prvi puknut ako štitnik dobije neki bočni udar :mrgreen:
 
Bočne plastike su od modela 2000g pa ih je bilo potrebno malo upasati i prilagoditi da bolje sjednu, na kraju nije bilo nekih pretjeranih problema kako sam očekivao :wink: usput sam i sjedalo malo osvježio..

Za vikend sam natočio potrebne tekućine :mrgreen: i pala je prva probna vožnja  :021: bilo je par sitnih dječjih bolesti ali sve sam sredio. Kad se malo ozbiljnije ugrije na terenu treba još pravilno podesiti smjesu i vozi miško :cbanana:  zasad stoji u kutu radione i čeka slobodne blatne dane :mrgreen:

Još jednom hvala svima na podršci, vidimo se na idućem projektu.. :wink: