Emil Mokrovčak na IOM TT '97

predobro  (y)
...idu godine, svi ostarili ili se postarili  :mrgreen: ....ni Fastić više nije kaj je bio  :? ... jedino je još Dacov kombi ostao isti  :LOL:
 
69 said:
Pardon, classic bike, a ne oldtimer!  :misli: :mrgreen: :mrgreen:
Samo i ti motori su danas postali prebrzi za nas starce.    :mrgreen:

Pa ti uskrsnuo  :mrgreen:

Emile,mogu si samo zamisliti kako si ponosan,na to što si ostvario  (y)
 
Iako sam cijeli clanak procitao 3 puta, definitivno mi je ostala sljedeca recenica utisnuta

"Tourist Trophy ekstremno su opasne utrke no upravo ih to čini toliko uzbudljivima i atraktivnima. Materijalnih nagrada nema, rizik je ogroman no želja je jača pa ne treba čuditi da se broj prijavljenih vozača svake godine raste. Vozi se za slavu i prestiž i ne razmišlja o mogućim posljedicama"

Ne mogu rec da sam siguran 100% ali rijedak je danas neki sport gdje nema financijskih interesa, a TT upravo voze oni koji zaista vole to a ne zbog milijunskih ugovora sta je danas i praksa.
 
Meni je to i danas jedna od većih enigmi. Uvijek sa mislio da to moraju biti neki vanzemaljci ili divljaci a Emil i Mirko, dva dobra frenda koji su odvozili TT, su sve osim toga. Normalni i krasni ljudi...
 
Emil nije bil lud.Bil je odvažan ,a to je ono kaj večini drajvera na hrvatskoj maloj moto sceni fali i kronično nedostaje.😎👍
 
  • Like
Reactions: StickyFingers
Zovem Karlovac i pitam Irenu di je Dac a ona mi kaze da su se skupili na Isle of Man pa ce se vratit za koju sedmicu

Meni se pola sata vrtilo u glavi jer sam mislio da idu na misec.

Price onda iz prve ruke kako je to sve skupa proslo i kako je stari Dimitrijevicev kawasaki poceo sam sebe rastavljati jos i danas mi nije jasno

Inace ne poznajem Emila Mokrovscaka ali sam znao pratecu druzinu :))

Triba im svima dignit spomenik
 
  • Like
Reactions: triumf and alpine