Endurance

Dylan

Well-known member
Ovo je veliki događaj za hrvatski moto- sport!

Vjerujem da svi već znate da će ove godine i dvije naše posade nastupiti na 24-satnoj Endurance utrci u Oscherslebenu, u Njemačkoj, 13. i 14. 8. 2005.

S obzirom da veliki broj članova ekipa sačinjavaju ljudi aktivni na forumu, nadam se da ćemo informacije o tome kako idu pripreme moći dobivati i iz prve ruke!
 
A Mate je glasnogovornik, pa bi nas on trebao obavještavat. Mislim da su ovaj tjedan trebali bit treninzi.
 
..mate je zauzet obavezama na velesajmu..prvi treninzi su bili na speedweeku..sljedeci se ocekuju kroz tjedan dva dana...
 
U subotu popodne, na Eurosportu možemo pratiti vjerovatno najpoznatiju endurance utrku, 24 sata Le Mansa. Zanimljivo je da ta utrka ne spada u World endurance seriju, nego sa 24 sata Catalunye i 24 sata Bol´d´Or koja se vozi na stazi Magny Cours čini posebnu seriju, Masters of Endurance.

Igor Jerman je jučer otputovao na kratke pripreme za 24 sata Le Mansa, jer je za tu utrku angažiran od strane francuskog tima National Motors - Playstation, i za njih će voziti Hondu.
 
Dylan said:
U subotu popodne, na Eurosportu možemo pratiti vjerovatno najpoznatiju endurance utrku, 24 sata Le Mansa. Zanimljivo je da ta utrka ne spada u World endurance seriju, nego sa 24 sata Catalunye i 24 sata Bol´d´Or koja se vozi na stazi Magny Cours čini posebnu seriju, Masters of Endurance.

Igor Jerman je jučer otputovao na kratke pripreme za 24 sata Le Mansa, jer je za tu utrku angažiran od strane francuskog tima National Motors - Playstation, i za njih će voziti Hondu.

Vozio je Jerman prosle godine 24h Bol'd Or-a , za Yamahu i na treningu su bili napravili najbolje vrijeme , ali je Jerman pao i slomio ruku ili tak nekaj i na kraju nije vozio trku , ali je zato njegova ekipa zavrsila cini mi se na 5 mjestu :cool:
Francuske novine pisu jako ljepo o jermanu i puno ga hvale kao jako dobrog vozaca , a to i mi sami znamo da je tako
Bravo Jerman :mrgreen: :wink: :cool:

Sony Playstation je jedna jako jaka ekipa na 24h i ne sumljam da ce imati dobar rezultat i ove godine

Probati cu Vam poslati koju sliku sa 24h Le Mans-a u nedelju ili ponedjeljak kad se vratim s trke :mrgreen: :wink: