Endurci

y2k

New member
Frend, je skupio neš love, pa ga zanima koju dobru endurku bi mogo dobit za nekih 2200e, meni se endurci baš ne sviđaju?!

Jel čuo ko za motor Y2K, navodno da ima 300 konja, 2 brzine, i povuče 400 km/h, a što je najbolje ide na diesel?!?!

Evo link: www.motorcyclecity.com/turbine.htm

pozdrav! :mrgreen:
 
Kvragu i enduro od 125 al nek ti bude: Yamaha DT - dobar motorin!
Y2K ima helikopterski motor inače. Pogledaj malo druge postove da vidiš Hayu od 500 konja koja stvarno vozi i Ghost ridera kako je diže na zadnje pri 300 km/h!!!
 
kawa kmx 125........pa neunistiva je,a i nije ful demode i dodje oko 1000-1500 e, negdje 90-93,tak da mu ostane love da ju dopela u tip top stanje
 
niksa said:
zweitakt said:
kawa kmx 125........pa neunistiva je,a i nije ful demode i dodje oko 1000-1500 e, negdje 90-93,tak da mu ostane love da ju dopela u tip top stanje

A da tek vidis KDX 125 ima san ga davno... 35KS, brzi i lipsi od kmx, ali je jako rijedak, neznan ima li ga polovnog kupit
tesko da ce to nac,inace znam ka jje kdx,vise je hardcore enduro i ljepsi je puno ali je ko dinosaur....izumro :cry:
 
probaj si nač negdje apriliu rx 125 97-98 god-ide ko vrag,ja s njom ko klinjo brio puno veće motore po gradu,ak oćeš pouzdanost i kvalitetu onda nekog japanca,al oni nejdu tak dobro(osim trkačih naravno) :roll: :misli: :misli:
 
zweitakt said:
niksa said:
zweitakt said:
kawa kmx 125........pa neunistiva je,a i nije ful demode i dodje oko 1000-1500 e, negdje 90-93,tak da mu ostane love da ju dopela u tip top stanje

A da tek vidis KDX 125 ima san ga davno... 35KS, brzi i lipsi od kmx, ali je jako rijedak, neznan ima li ga polovnog kupit
tesko da ce to nac,inace znam ka jje kdx,vise je hardcore enduro i ljepsi je puno ali je ko dinosaur....izumro :cry:
Sve je to prethistorija, :tomato: e ak te zanima 95 kx125 ili yz250 za takve novce javi mi se na pp. treba mi lova pa je zimska rasprodaja u tijeku.
 
Ogi said:
zweitakt said:
niksa said:
zweitakt said:
kawa kmx 125........pa neunistiva je,a i nije ful demode i dodje oko 1000-1500 e, negdje 90-93,tak da mu ostane love da ju dopela u tip top stanje

A da tek vidis KDX 125 ima san ga davno... 35KS, brzi i lipsi od kmx, ali je jako rijedak, neznan ima li ga polovnog kupit
tesko da ce to nac,inace znam ka jje kdx,vise je hardcore enduro i ljepsi je puno ali je ko dinosaur....izumro :cry:
Sve je to prethistorija, :tomato: e ak te zanima 95 kx125 ili yz250 za takve novce javi mi se na pp. treba mi lova pa je zimska rasprodaja u tijeku.

Jel ove zime prodajes na metre ili kile? :bebica:
 
[/quote]Sve je to prethistorija, :tomato: e ak te zanima 95 kx125 ili yz250 za takve novce javi mi se na pp. treba mi lova pa je zimska rasprodaja u tijeku.[/quote]
pa rekel je da oče enduro a ne cross motora! jer kolko ja znam YZ i KX su cross motori! :D