Enduro oprema

I gledaj da su ove nove tech 7 enduro drystar, vodonepropusne su za razliku od proslogodisnjeg modela, tj postoje jos oba. Obicni tech 7 ne smije ni kisu vidjet.

imas ih na maciag offroadu.
 
Bas gledao danas da narucim....344€ i nasao neki voucher jos od 15% na netu...292 € ukupno i neke rukavice za 1€ dobijes
 
Last edited:
Bas gledao danas da narucim....344€ i nasao neki voucher jos od 15% na netu...292 € ukupno i neke rukavice za 1€ dobijes

Jakopec mi je prvi izbor za djelove a ostalo sve kupujem.na 24MX
Split nema nikakvog izbora za motocross i enduro opremu
 
Forma terra čizme, broj 45, smeđe, malo korištene...cijena po dogovoru.
 
Molim preporuku za malu pumu. Ovu koju imam ne mogu napumpat 12", 14" teško.
 

Attachments

  • IMG_20220418_185636.jpg
    IMG_20220418_185636.jpg
    6.2 MB · Views: 0
Znaš kako bi ti deda Toni rekao, vježbaj ...

Ako ni to ne pomaže, onda AirMan Tour;)
 
Lidlova velika radi čuda (i motor i auto bez i malo muke) ali ona ti je prevelika za furat sa sobom, mozda mala može i netko ima iskustva jer su od danas čini mi se u prodaji....
 
Ovo...
 

Attachments

  • Screenshot_20220421_010945_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220421_010945_com.android.chrome.jpg
    352.2 KB · Views: 0
Molim savijet za ozbiljnije bisage, mekane torbe koje bi montirao na DRZa bez metalnog okvira. Nije bitna marka već da su funkcionalne. Ove koje sam sad motirao za testiranje su male i nisu namjenjene za motor. Zanimljive su mi Enduristan Monsoon Evo.




 

Attachments

  • IMG_20220718_105032.jpg
    IMG_20220718_105032.jpg
    6.4 MB · Views: 0
Može Enduristan, pogledaj si i Giantloop, Wolfman. I da baš ti je ružan motor :mrgreen:
 
Ima model od Enduristana koje je kao sedlo za konja.....tj netreba čelični nosač.To mi je ok.
Kriega, bilo je za vidjet/kupiti kod Motoriste u ono prolazu di se parkiraju motori ispred Bikers beera...

Uz ranije spomenuto u postovim pogledaj i Moskomoto rackless ...
 
Molim savijet za ozbiljnije bisage, mekane torbe koje bi montirao na DRZa bez metalnog okvira. Nije bitna marka već da su funkcionalne. Ove koje sam sad motirao za testiranje su male i nisu namjenjene za motor. Zanimljive su mi Enduristan Monsoon Evo.
Ja imam Enduristan Blizzard XL i baš sam zadovoljan, odlično mi stoje na motoru, ne treba nikakav nosač ispod, jednostavno za namjestiti,
i meni su ove XL dovoljno velike.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Danijel 23