Endurom po Dalmaciji i okolici...

kk said:
index.php


Ne'ko je nekoga dobro navukao :D

... a vidi se koga na trecoj fotki  :mrgreen:



kažu da je strom otporan i na metke  :mrgreen: :mrgreen:
 
ivan-mkduhovi said:
kažu da je strom otporan i na metke  :mrgreen: :mrgreen:

oce ti prodavaci rec sve sta covik zeli cut samo da proda motor  :LOL:

 
ivan-mkduhovi said:
DINARA VOL.2

(y)

Je li strom u njuskalu?  :mrgreen:

Evo i moje od nedilje. Doša do Knina ali nisan tija sam gori na Dinaru... Pa san nazad malo po bukovici istraživa...

https://youtu.be/H18D970gOcE
 
Ekipa pozdrav,
ako može mala pomoć-koji je ovo model(pretpostavljam Suzuki-80' godine?).Imam samo ove dvije slikice, nisam ga vidio uživo a vjerovatno dolazi -free :D
Unaprijed zahvaljujem
 

Attachments

  • suzuki 2.jpg
    suzuki 2.jpg
    113 KB · Views: 123
  • suzuki1.jpg
    suzuki1.jpg
    148.8 KB · Views: 147
Suzuki RM 400

Bane je ima takvoga ako to nije taj
 
A sad nešto kompletno drugačije, da odahnemo malo...
Kako se ekipa voza, ja samo cvenem, jer moj motor još nije osvanuo.
A prošla su već dva mjeseca i niš, a stalno osluškujem.
Svakako i dalje sam vrlo voljan nagraditi sve korisne informacije glede otuđenog ktm-a!
 
kk said:
Nije voznja al je o Kanarincu (Danko kaze nabiguzcu.... mozda njegov je al moj je Kanarinac)  :mrgreen:

Iskomunicravsi s Makazicom i Perom, am pak Picodom i AnteKom,  sta i kako staviti za zadnju oprugu mi na DRZ-u odlucih se za cca. 26% jacu.
J**te pari stozer civilne zastite  :mrgreen:

Podatke sam napisa na DRZ temi.
https://www.motori.hr/forum/index.php/topic,254510.msg4971017.html#msg4971017

Jos triba probat kakva je opruga.

Ja također sam složi ja ovjes na ktmu i sad cekam da nas puste da možemo izac iz Biograda da testiram


Imam jedno pitanje Klim dakar pants in boot me zanima di ima kupit ako ko zna zasad sam naša na klimovoj stranici ali poštarina je skuplja od gaca
Pa ako ko može pomoć
 
ivan-mkduhovi said:
Ja također sam složi ja ovjes na ktmu i sad cekam da nas puste da možemo izac iz Biograda da testiram


Imam jedno pitanje Klim dakar pants in boot me zanima di ima kupit ako ko zna zasad sam naša na klimovoj stranici ali poštarina je skuplja od gaca
Pa ako ko može pomoć

Cosmo ti je kupova Klim pitaj njega ako neprocita ovdi  (y)
 
Klim Dakar gaće vidi na
EBay
Ili Ebay kleinanzeigen.de



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
neman komentara... :misli:
 

Attachments

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    60.3 KB · Views: 170
  • 91534937_10221265982335579_5752283561054961664_n.jpg
    91534937_10221265982335579_5752283561054961664_n.jpg
    70.3 KB · Views: 182
MaRi0_St said:
neman komentara... :misli:

Nemaš komentara?
A stavio si post u Endurom po Dalmaciji a ne u neke druge, "urbane" teme?

Znači da imaš komentar.

Nisi ti falio balun. Falio si cili stadion.
 
Opa sranja!
Da ga nećemo sada...?
Na kraju, me zanima razlika između pokupiti autom pjašaka na zebri ili motorom psa na pješačkom?
 
najlakse procitat medije sta pisu,pas nije bija vezan izletija je na pjesacki 2 metra isprid vlasnika vlasnik je izletija za pason bilo je ili pas ili covik,dok se momak diza sa poda razbiven covik se zatrca na njega i bacija ga na pod opet, diga se skinija je kacigu dosa do covika da mu pruzi pomoc covik ga opet gura i priti mu, osta je on tu nekih 10ak minuti ali covik je bija bisan i napada ga je,momak se skupija i otisa ca. Policija zna ko je i sta je i nije ih briga jer ocevid nije obavljen tako da nema krivca. Najlakse procitat sta ljudi seru jer su svi ovi sta komentiraju bili tocno tu kad se to desilo i sve su oni vidili. Momka sad mrzi pola grada i niko mu pomoc nije pruzija dok se diza sa poda nego ga se jos i napalo. A vlasnik pasa dobro zna sta se dogodilo ali nece rec drugu stranu price da ga je napa i da mu nije da da se priblizi jer to niko iaonko nece virovat.