Endurom po Dalmaciji i okolici...

Nemoj ici sam.

TET sam po sebi nije zahtjevan ali pizdarija se desi kad se najmanje nadas. I u proljece teren zna bit varljiv, na tako velikom motoru pogotovo. Preporucam ozbiljne gume za off.

Jesi mu to ti uvalio onaj GS?
Jel te spasio? :)
 

Imas na fejsu grupu TET-trans euro trails. I imaju za cijelu Europu GPS memorirane trase. Voze s svim i svacim ali nije isto zahtjevan svugdje...

ma znam nego malo zajebajem, ja ti nisam bas za te americke gluposti i te bogate strance sta dojdu i bahate se a nasi pojedinci im lizu guzicu
 
ma znam nego malo zajebajem, ja ti nisam bas za te americke gluposti i te bogate strance sta dojdu i bahate se a nasi pojedinci im lizu guzicu
Nekako tipičan komentar za naše prostore



Što se tiče teta.Znam da nije svagdje jednako zahtjevan pa bas zato i pitam. Nemam nikog tko vozi bilo što slično da bi išao samnom pa se i ovak vozim sam.Bilo je jebenih situacija pogotovo ako bi me mrak uhvatio i spizdim se u neko blato sa gumama ne baš za takav teren.Stavit neke vise offroad gume mi je ne bas isplativo jer prosle godine kad nigdje nisam isao sam napravio 25000km.Tak da ako posoje neki dijelovi koji su bas jebeni a mogu se zaobic nebi bilo lose znat.
 
Pa ako kad nigdje ne ides napravis 25000km onda ne vidim kako ti set off guma moze bit neisplativ. Potrosit ces ih kad tad.

Javi se momcima iz bmw kluba hr, odnosno njihovoj adv sekciji. Oni ce te znat savjetovat.
 
O čemu ti sad lupetaš?
iznosim svoj stav a to sta si ti jedan od stekarosa i lizogusa i nasao se prozvanim to je tvoj problem.

a sad otplahutaj u temu turpijanje Sljemenceta u soft enduro varijanti 😘
 
Pa ako kad nigdje ne ides napravis 25000km onda ne vidim kako ti set off guma moze bit neisplativ. Potrosit ces ih kad tad.

Javi se momcima iz bmw kluba hr, odnosno njihovoj adv sekciji. Oni ce te znat savjetovat.
po mogucnosti ovima iz Dalmacije 🤣
 
nigdje van hr
Ma lipo dodi u ST sad pred Uskrs
Provaj Arai kacige i popit cemo kavu u Bobisa na Zvoncacu ili Prokurativama.Ostsvi se suma i gora.....
Ja san iz Splico pa ne iden na rivu zbog betona
Tamo su sad samo vlaji i oni sta imaju dvojna drzavljanstva....i ka ono sa mlon dicon.....da in se bolje poklizne i razbije zube
 
Prije desetak godina na bugovom forumu je bila ekipa(bubuljicavi geekovi) koja se bolje i zrelije ponasala od vecine motorista na ovom forumu. Koji su kao kul tipovi i uvijek voljni pomoc jedni drugima. Braca kako se neki nazivaju
 
Prije desetak godina na bugovom forumu je bila ekipa(bubuljicavi geekovi) koja se bolje i zrelije ponasala od vecine motorista na ovom forumu. Koji su kao kul tipovi i uvijek voljni pomoc jedni drugima. Braca kako se neki nazivaju
Nisi ti za enduro, vise neki moto klub krpica na ledja.
Pa di zivis ima valjda neka ekipa sta se vozi, di su ti prijatelji...?
 
Prije desetak godina na bugovom forumu je bila ekipa(bubuljicavi geekovi) koja se bolje i zrelije ponasala od vecine motorista na ovom forumu. Koji su kao kul tipovi i uvijek voljni pomoc jedni drugima. Braca kako se neki nazivaju

Prištavko, informacija o motoru (što sam te lijepo pitao prije par postova, a ti nisi odgovorio) i gumama su potrebne kako bi ti "braća" pomogla dati ti pouzdanu informaciju o prohodnosti TETa.
 
  • Like
Reactions: Branko-ST
Bez Enduro guma, TET će biti izuzetno naporan na kravi poput GS-a.

Nije nemoguće, ali bit će pipkavo. A TET nije kratak. Plus, ako ga samo izvrneš, više košta ogrebotina na crash baru nego set nekih Enduro guma.
Pitaj @Anticitizen419 što je stavio na GS-a kad smo mi išli. Također, kao što su ti napisali, u nemoj ići sam. Pizdarija se desi lako, na blatnjavoj nizbrdici izvrneš motor i uganeš nogu i u sranju si. Dio trase nema signala za mobitel.


iznosim svoj stav a to sta si ti jedan od stekarosa i lizogusa i nasao se prozvanim to je tvoj problem.

a sad otplahutaj u temu turpijanje Sljemenceta u soft enduro varijanti 😘

TET je lijepo organizirana i markirana trasa. Nju mogu odvozit kao početnik, sa još početnika, što znači da ne moram ići u enduro s nekim debilima samo zato što znaju put. Pa ti lupetaj o amerima ili tko ti sada već smeta. Većini ljudi enduro je samo izlika za pobjeći od žene uz obilatu konzumaciju alkohola ili drugih opijata.
Meni to ne paše (uvijek). I onda lijepo pročitam upute online, spakiram motor, pozovem prijatelja, s kojim se družim i inače i odradimo TET. Nije ekstremno, možda je američki (iako sumnjam da su ameri trasirali TET, al sve je moguće), ali je gušt i u društvu sam ljudi kojih želim biti.

I ono, postoji šansa da se Boris ne druži s motoristima. Što ga podiže u mojim očima :D. I onda nije čudno da mu je nezgodno pronaći osobu sa motorom sličnih specifikacija, te vlasnika s dovoljno vremena, želje i sposobnosti.

A najbitnije od svega, zašto ti uopće propituješ zašto on ili bilotko ide na ''američki'' TET. Lijepo je postavio pitanje, a dobije natrag hrpu nepotrebnih frustracija. Čemu?
 
Bez Enduro guma, TET će biti izuzetno naporan na kravi poput GS-a.
Hvala na komentaru. To me zanimalo.
Ne druzim se sa bajkerima niti idem na moto susret jer to nije za mene. Dovoljno mi je da naletim na jednog Branka tamo(a ima ih) i odma mi bude zlo.
Od prijatelja,dvojica voze R motore i to je to.
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
Hvala na komentaru. To me zanimalo.
Ne druzim se sa bajkerima niti idem na moto susret jer to nije za mene. Dovoljno mi je da naletim na jednog Branka tamo(a ima ih) i odma mi bude zlo.
Od prijatelja,dvojica voze R motore i to je to.
E sad....
Bajkeri......
Ja oden na kavu sa nekim ljudima koji voze motore...jesu li to bajkeri.....
Iden u dir ili sam ili nekad sa jednim momkom.koji naravno ima motor
Jedan frend je odlucia ic autotabanicima
Jedan me izbjegaje zbog samo njemu znanih razloga
Neki su postali antivakseri i zanijekatelji covida pa su dobili odjeb
Moto klubovi me ne zanimaju
Dakle.....ovo kad iden sam ne pada mi na pamet vise ic na neki makadam ili slicno
Zasto.....u slucaju najmanjeg pada(sa mista ili sa nogare) dignit moj motoric je ekstremno tesko.....a tvoj je jos i tezi......
Prema tome ili sa nekim ili iskljucivo asvalt
 
Dva tri prijatelja koji voze s njima na kavu i tako to.Sve ostalo sam.
Sam onemoj ic sam na makadam ili enduro ili sta vec.......
Jedan lagani pad i aj ca........
Nije motor od 260 kg sala
Triba to i dignit......
Neko mali od 250-450 ccm endiro/offroad motorin OK.
Mada i tada ne bi isa sam....padnes sam od sebe setajuci pa se mozes sredit atroke sa motora.
Kolega je pa sa motorom od 300+ kila sa nula km....ali ostala noga ispod i pukla na 2 dila......ista stvar moze i sa 260+ kg......
Lipo u ST pogledat Arai....cestom.....
I na kavu odemo....