Endurom po Dalmaciji i okolici...

Hvala na komentaru. To me zanimalo.
Ne druzim se sa bajkerima niti idem na moto susret jer to nije za mene. Dovoljno mi je da naletim na jednog Branka tamo(a ima ih) i odma mi bude zlo.
Od prijatelja,dvojica voze R motore i to je to.
Taj Branko je povea vise ljidi u enduro vode i strpljivo se vozia sa njima al nekako namirisem cudaka bez drustva koji je kupija krivi motor jer je pogleda seriju i sad bi osvaja svjet.
Dojdi odvozi sa nama ako si iz Dalmacije ili te put nanese a ne daj track da se vozim.
Nero imenuj te "pijane budale" sta bize od dice i zene .
 
Ma i mali motor od 100kg ako te lipo poklopi nemos se dignit.
Savjet je nemoj sam
 
E sad....
Bajkeri......
Ja oden na kavu sa nekim ljudima koji voze motore...jesu li to bajkeri.....
Iden u dir ili sam ili nekad sa jednim momkom.koji naravno ima motor
Jedan frend je odlucia ic autotabanicima
Jedan me izbjegaje zbog samo njemu znanih razloga
Neki su postali antivakseri i zanijekatelji covida pa su dobili odjeb
Moto klubovi me ne zanimaju
Dakle.....ovo kad iden sam ne pada mi na pamet vise ic na neki makadam ili slicno
Zasto.....u slucaju najmanjeg pada(sa mista ili sa nogare) dignit moj motoric je ekstremno tesko.....a tvoj je jos i tezi......
Prema tome ili sa nekim ili iskljucivo asvalt
Zva san te na lagani off a ti ništa. :unsure: 🤓
 
e,sad...sta je ovo...ko spada di...Bajkeri...Endurasi...Motociklisti...Biciklisti...auto-tabanici-neko ovdje Brka pojmove...zbrka...,mislim da bi sve to trebalo biti...Jedan za sve-svi za jednog-... il je to iz filmova...
 
Taj Branko je povea vise ljidi u enduro vode i strpljivo se vozia sa njima al nekako namirisem cudaka bez drustva koji je kupija krivi motor jer je pogleda seriju i sad bi osvaja svjet.
Dojdi odvozi sa nama ako si iz Dalmacije ili te put nanese a ne daj track da se vozim.
Nero imenuj te "pijane budale" sta bize od dice i zene .


Veliki si voditelj endura! Možda da promijeniš nick u kolovodja!

Daj ne lupetaj.
 
inace nisan fan stereotipa, ali evo ovaj put je pogođen :mrgreen:
50cb7baefd5a520a6fe0a174a99edc3a.jpg
 
vrati Makazicu ovaj EnduroLab je glup
 
Prije desetak godina na bugovom forumu je bila ekipa(bubuljicavi geekovi) koja se bolje i zrelije ponasala od vecine motorista na ovom forumu. Koji su kao kul tipovi i uvijek voljni pomoc jedni drugima. Braca kako se neki nazivaju
dobija si savjete koji si trazija, ali to nisu savjeti koji ti odgovaraju, ti si zapravo vise trazija neko tapsanje po ramenu :mrgreen: svako malo uleti tako neki tetrijeb sa slicnim pitanjima, tribali bi napravit neki faq, ali posto je ovaj forum malo zapusten i nije moderiran, normalno ti je skroz da te svi malo sprdaju, nemoj to shvacat osobno, to ti je sve normalno.
 
dobija si savjete koji si trazija, ali to nisu savjeti koji ti odgovaraju, ti si zapravo vise trazija neko tapsanje po ramenu :mrgreen: svako malo uleti tako neki tetrijeb sa slicnim pitanjima, tribali bi napravit neki faq, ali posto je ovaj forum malo zapusten i nije moderiran, normalno ti je skroz da te svi malo sprdaju, nemoj to shvacat osobno, to ti je sve normalno.

Danko fino i kulturno.🥰
 
  • Like
Reactions: Zog
Jos kad uzmes u obzir ove moderne novinare sta neznaju ni citat posteno pa navode u clanku da Zakon o zaštiti prirode zabranjuje vožnju i parkiranje vozila izvan površina namijenjenih za vožnju ili parkiranje, a kazne su od 500 do 1000 kuna. ali zaborave napisat da se to samo odnosi na parkove prirode i zasticene djelove, pa onda to posolis sa ovim kozojebima po komentarima, dodas prstohvat popularnih gasera i bude ti skroz jasno kako nastanu te zice i zamke :mrgreen:

Neki dan san na Marjanu naletija i na ove zamke, taj ko je postavlja zamke nema pojma o zamkama 😂
 
  • Like
Reactions: Shepa and Nero
Jos kad uzmes u obzir ove moderne novinare sta neznaju ni citat posteno pa navode u clanku da Zakon o zaštiti prirode zabranjuje vožnju i parkiranje vozila izvan površina namijenjenih za vožnju ili parkiranje, a kazne su od 500 do 1000 kuna. ali zaborave napisat da se to samo odnosi na parkove prirode i zasticene djelove, pa onda to posolis sa ovim kozojebima po komentarima, dodas prstohvat popularnih gasera i bude ti skroz jasno kako nastanu te zice i zamke :mrgreen:

Neki dan san na Marjanu naletija i na ove zamke, taj ko je postavlja zamke nema pojma o zamkama 😂
srećom na marjanu biciklom nikad nisam naletija na ništa slično tome...bar nisam primjetio