Endurom po Dalmaciji i okolici...

Ubacio sam DCT na GSa.
IMG_20210402_132344_998.jpg
Screenshot_20210402_132809_com.whatsapp_edit_75834347023844.jpg
 
Nekako tipičan komentar za naše prostore



Što se tiče teta.Znam da nije svagdje jednako zahtjevan pa bas zato i pitam. Nemam nikog tko vozi bilo što slično da bi išao samnom pa se i ovak vozim sam.Bilo je jebenih situacija pogotovo ako bi me mrak uhvatio i spizdim se u neko blato sa gumama ne baš za takav teren.Stavit neke vise offroad gume mi je ne bas isplativo jer prosle godine kad nigdje nisam isao sam napravio 25000km.Tak da ako posoje neki dijelovi koji su bas jebeni a mogu se zaobic nebi bilo lose znat.
Rocky, doma malo odradiš domaće zadaće, odi na facebook u TET temu malo pogledas predio koji te zanima, onda dodatno istražiš na kartama (danas imaš čudo dobrih aplikacija sa kartama... "maps.me, alpine quest, i slične) odredis si sto i gdje zelis istraziti i odeš... ja tako radim... ove price nemoj sam, i ostale fore sta je pametnije i nije pametnije nemoj se ni obazirati... ja volim istrazivati u drustvu a jednako tako volim istrazivati i sam... I jedno i drugo ima svoje draži... savjet o gumama je bio na mjestu... pogotovo ukoliko nisi iskusan za vožnju po makadamu sa tim gs-om... razlika je nebo i zemlja u ponasanju motora kad mu stavis adekvatne gume... cak i sa 50/50 gumama je druga prica...
 
Meni se sviđa ovo sa pomoćnim kolima. Kako i sam vozim sličan motor (Iz Splita, a imam enduro BMW), razmišljam o tome. Vozim samo po asfaltu, čistom, hrapavom. Volio bi ako postoji mogućnost ugradnje i na prednje kolo. Hvala.
 
Meni se sviđa ovo sa pomoćnim kolima. Kako i sam vozim sličan motor (Iz Splita, a imam enduro BMW), razmišljam o tome. Vozim samo po asfaltu, čistom, hrapavom. Volio bi ako postoji mogućnost ugradnje i na prednje kolo. Hvala.
za takve kojima treba i na prednjem kotaču imaš africu twin sa DCTom...i BMX sa penetratorom
 
Close enough. Svakako pišem plus u tekicu.
Otvorila je kraj mene neka ekipa iz Du butigu Pomalo. Generalno, sva hrvatska craft piva drže. I svaki tjedan mijenjaju 3 dostupne refužo.
Kaže mi netbanking da je to mjesto na kojem pojedinačno najviše love ostavim svaki mjesec.