Endurom po Dalmaciji i okolici...

Frane said:
Možemo zajedno koji put? 



btw Ovaj lik na XTR ima dučan ga gripama? Motoshop ako se ne varam. :misli:

Može.

Je, to je njegov ducan. Otvara i jedan u Kastelima.
 
I na kraju preko Klisa, Dugopolja, Lečevice, Kladnjica, Prgometa, Prapatnice, Blizne, Rastovca ili tako nekako zavrsimo povise Marine  :misli:  :misli:
 
Iskreno se nadam da bi ova tema mogla postati juznjacki
odgovor nasem Zumberku.
Odusevljavaju me opisi i slike, a bio bih beskrajno zahvalan
kad bi pribavili kakav GPS i prilagali i trackove.
Bas smo dogovarali kako cemo na zimu barem jednom sloziti
motore na prikolice i otici djirati na jug.
Onda bi dobro dosli prijedlozi, pa cak i domaci vodic.

I na kraju, svrsit cu na ovu Tenerku u prirodnom okruzenju  :mrgreen:
 
clox said:
Iskreno se nadam da bi ova tema mogla postati juznjacki
odgovor nasem Zumberku.
Odusevljavaju me opisi i slike, a bio bih beskrajno zahvalan
kad bi pribavili kakav GPS i prilagali i trackove.
Bas smo dogovarali kako cemo na zimu barem jednom sloziti
motore na prikolice i otici djirati na jug.
Onda bi dobro dosli prijedlozi, pa cak i domaci vodic.

I na kraju, svrsit cu na ovu Tenerku u prirodnom okruzenju  :mrgreen:

Ja bi volija da bude ka Zumberak al ovde nas je malo. :( Vecina je po kaficima :mrgreen:
Sta se tica trackova morat cemo poradit na tome. Kad se odlucite doci samo se javite na PP i imate vodica.  (y)
Doduse ne mene, jer bi s obzirom na moju putnu memoriju, zavrsili vjerovatno negdi u Bosni, al zato je tu Ivan kojeg sam spominja u par postova prije.
Ima GPS u glavi tako da su svi nasi trackovi na sigurnom. :wink: Valjda :mrgreen:
 
Evo par slika od jucer.Sitija sam se da imam aparat tek povise Primostena :mrgreen: cca 200km lagane voznjice od Trogira do Skradina po selima zagore i nazad magistralom preko Sibenika do Primostena pa opet selima zagore do Trogira. S vrlo malo makadama. :( Par sati odmora za dusu :D
 
Jao dodje mi da se malo opet preselim na more, kad vidim ovo vrijeme, zalazak sunca  (y)
 
E danas je bilo gadno. Ja i prijatelj Ivan na dva CCM-a 230cc presli smo 200-300 metara u cca 2 sata voznje. Ako se to moze nazvat voznjom. Prije prezivljavanjem. :mrgreen: Kad covik koji se godinama natjecao u svim vrstama endura kaze da je to stvarno hard onda mu virujem. Najprije 50m napravi on uz moju malu pomoc, pa dodje po mene, pa onda mojih 50m guranja, padanja, dizanja, izvlacenja, pa pauza i opet iz pocetka. Sve je to dobro dok te drzi adrenalin pa ne znas jesi otisa iznad svojih mogucnosti al kad smo nakon tih par sto metara stali :shock: Bol u prsima, ne mogu do zraka, legnem na kamenje i jednostavno se ne mogu pomaknit. Posto mi je u familiji infarkt vise nego cesta pojava nije bija ugodan osjecaj. Tek nakon nekih pola sata dolazim lagano sebi al snage za vozit dalje nemam, a bogami ni Ivan nije u boljoj situaciji, pa se odlucimo nazad.
Posto imam par slika sa samog pocetka tesko je to docarat, al teren izgleda ka onaj dio na enduro trkama di publika vuce motore.

A sasvim slucajno smo tu upali, izgledalo je ok u pocetku. :mrgreen: Ni nazad nije bilo nista lakse pa sam ja najtezi dio nosio kacige i jakne a Ivan spusta motor po motor. Moram priznat zahebano i iznad mojih mogucnosti :? A i Ivan priznaje da je to previse za njega trenutno tako da treba poradit na fizickoj spremi za takav teren :wink: Next time cemo probat nac makadam koji vodi do vrha tog dijela pa se probat spustit i tako vidit kako to izgleda obrnuto. Al ne tako skoro :mrgreen: E da ne zaboravim to je na Kozjaku povise Kastela.

Evo prije Aspirina C par slika iz faze "peace of cake"

 
steta sta nema slika iz faze "jel meni ovo trebalo", al zadnje sta ti tada padne na pamet je aparat :mrgreen:
 
picoda said:
Evo par slika od jucer.Sitija sam se da imam aparat tek povise Primostena :mrgreen: cca 200km lagane voznjice od Trogira do Skradina po selima zagore i nazad magistralom preko Sibenika do Primostena pa opet selima zagore do Trogira. S vrlo malo makadama. :( Par sati odmora za dusu :D
Nije od jučer,nego s GO,ali je tematika ista :mrgreen:
 
picoda said:
... iz faze "jel meni ovo trebalo" ...

znam to i nije mi pretjerani gust, iako kasnije iz fotelje izgleda bolje  :mrgreen:
opet, sve nekako ide dok si u drustvu
no svaka cast  (y)
 
clox said:
znam to i nije mi pretjerani gust, iako kasnije iz fotelje izgleda bolje  :mrgreen:
opet, sve nekako ide dok si u drustvu
no svaka cast  (y)

Ma ide ide, ovo je bilo trazenje granice. Mogucnosti i izdrzljivosti. Al neplanirano :mrgreen:
 
Frane said:
mogli bi na Biokovo next week?

a jel ima na Biokovu kakva ozbiljnija mogucnost voznje osim
onom asfaltiranom cesticom do vrha?
 
Frane said:
Ima sigurno, imam kartu Biokova i cila je prošarana putevima za planinare, sad je upitno jel se može tamo motorom, ja mislim da se može jer kada sam bio gore vidio sam par makadamskih puteljaka. (y)

hvala...

ajd uzmite neki GPS

inace ozbiljni zimski kandidat za zimsko istrazivanje mi je sv. llija na Peljescu
isto sam se nagledao putica po ljeti, pa bi provjerio kuda vode
no ije ni Biokovo za odbaciti  :mrgreen:
 
clox said:
hvala...

ajd uzmite neki GPS

inace ozbiljni zimski kandidat za zimsko istrazivanje mi je sv. llija na Peljescu
isto sam se nagledao putica po ljeti, pa bi provjerio kuda vode
no ije ni Biokovo za odbaciti  :mrgreen:

jos nikad nisam nosija GPS al morat cu ga pocet koristit. nekako mi drago kad ne znam di sam :mrgreen: