Endurom po Dalmaciji i okolici...

picoda

Well-known member
I vozili smo se danas. Malo po Kamešnici, malo po Svilaji, malo uz Krku. Papica u Skradinu, po selima zagore do Trogira i za kraj još malo makadama po Čiovu. Tristotinjak kilometara začinjenih burom  :D
 
dobro je ma cila naša okolica pruža dobre mogučnosti za ovakve jednodnevne izlete (y)
 
Pogotovo okolica Sinja, Peruča, Cetina. I Mosor svakako. Moga bi se danima vozit po Mosoru. Evo par slika iz tog kraja.
 
Evo friško par slika s Mosora od danas popodne. Bura je očistila sve tako da se nazirala obala Italije. :mornar:
 
picoda said:
A sve više ovoga  :palacdolje:

Na zalost!

A sto se voznje tice - bilo vam je SUNCE! Lijepo. (y)
Iako ste 'bumbarasto' obuceni! :wink:
 
A sto se voznje tice - bilo vam je SUNCE! Lijepo. (y)
Iako ste 'bumbarasto' obuceni! :wink:
[/quote]

Je sunce :mrgreen: Šteta šta bura nije u boji da se vidi na slikama :wink:
 
AnteK said:
Otkup sekundarnih sirovina je dobra stvar, kod nas toga više nema  :mrgreen:

I da ima ko će se zafrkavat, al nije lakše u prikolicu i šiknit negdi na livadu :mrgreen:

Prošle godine nas par se vozimo po vrhu Čiova i neki rođo lipo iz kombija iskrcava pola WC-a na sredinu tog puta :shock: Pitamo šta radi a on nama ko vas jebe šta oćete nisam ja jedini itd... :eek:pakoljut: Nije nam bilo teško nać kombi ispred kuće tog genija, vratit se autom i prikolicom po njegovo smeće i oko 11 navećer istovarit mu sve isprid vrata :cigle: Izašla je žena, rođo vjerovatno nije bija doma, pita nas jesmo normalni, zvat će policiju itd... :blahblah: Sutradan mi je prijatelj igrom slučaja vidija taj kombi kako ide prema Planom (btw. tamo je deponij). Bar se nadamo da je vozija za deponij. Ima i tamo dobrog makadama  :mrgreen: 
 
Ima dosta. Neznam točno u km. Imaš na putu za zvjezdano selo jedan odvojak, pa u Dubravi ima lipi put do Gata, poviše Tugara ima dobar put dio makadam dio uski put. Ima toga dosta po Mosoru. (y)
 
picoda said:
I da ima ko će se zafrkavat, al nije lakše u prikolicu i šiknit negdi na livadu :mrgreen:

Prošle godine nas par se vozimo po vrhu Čiova i neki rođo lipo iz kombija iskrcava pola WC-a na sredinu tog puta :shock: Pitamo šta radi a on nama ko vas jebe šta oćete nisam ja jedini itd... :eek:pakoljut: Nije nam bilo teško nać kombi ispred kuće tog genija, vratit se autom i prikolicom po njegovo smeće i oko 11 navećer istovarit mu sve isprid vrata :cigle: Izašla je žena, rođo vjerovatno nije bija doma, pita nas jesmo normalni, zvat će policiju itd... :blahblah: Sutradan mi je prijatelj igrom slučaja vidija taj kombi kako ide prema Planom (btw. tamo je deponij). Bar se nadamo da je vozija za deponij. Ima i tamo dobrog makadama  :mrgreen: 
ma ne mogu virovat da ste mu smeče vratili  (y)
 
jesmo,jesmo. malo pločica, jedan lavandin, školjka, malo šuta itd... neka on tako uredjuje zahod tamo odakle je doša. :wink:
 
  • Like
Reactions: singlica