Endurom po Dalmaciji i okolici...

Nero, znaš da se beremo.
Vjerujem da je sve jako dobro na T7 i ovako preko monitora skroz mi se svidža, ali da, puno love (meni) za nešto što će lako moguće biti korišteno 3 vikenda godišnje.
Dominator....jedna vožnja od 15 minuta negdje između Skrada i Delnica (na cesti) kad nam je kolega kupio svoga je svo moje iskustvo, ali sjećam se razočaranja :mrgreen:
No, druge su okolnosti, pa sam svjestan da bi dojam danas bio drugačiji.

kk, ne smijem se, ali nasmija sam se kad sam pročita tvoj komentar.
Dapače, ova rasprava mi se, s obzirom na ovdje postavljene standarde, iznenađujuće dobro razvija.
Kle mi ne paše. Nemam neki konkretan razlog, ali i prije 20 godina mi je bio bez okusa i mirisa.
Klr mi je simpatičan.
Ne 6500 eura simpatičan, koliko je traženo u oglasu gore, ali simpatičan.
Trenutno search na njuškalu ne pokazuje nijednog....


U svakom slučaju, pratit ću malo oglase, a kako rekoh, iz ovih par postova sam skužio da je praktički svaki dual dobar za moje fix ideje i stupanj neznanja.
Stari su svi spomenuti bajkovi, ali i dosta jednostavni, pa se najvjerojatnije, nakon kupnje neke osnove za cca 3k eura, s 1000 eura uloga može dosta i dovesti u red na njima.
 
Ja za svojeg da 2000e 1991 36000km je ima 1 vl napravio skoro 20k km u malo vise od godinu dana i ima sam troskove 1000e na sve osim goriva i registracije...
 
Imaj na umu, sto je bolji na terenu, bit ce losiji na cesti. Prvenstveno gume. Guma s agresivnim cepom ce bit napor na cesti. Veliki napor.
 

Evo di ide moj s najcestovnijim mitasom terraforce. 10% teren/90% cesta.

Na plominki su zmaj

BMW je na mitas e07 plus 40%cesta/60% teren.

Mozda stavim e07 50/50 sljedeci gumu...
 
Last edited:
Na cestovnim gumama smo prosli cilu Dalmaciju i pola BiH , svak je vozija sta je ima. KLE 500 je bika neuhvatljiv za puno vozaca na hard enduro motorima....bitno se vozit i sta manje zamarat amortizacijom,tlakovima u gumama.....
 
  • Like
Reactions: diesel power
Nakon par godina danas odradjen gir na motoru 🥰
 

Attachments

  • 20200930_191753_20201001113957726.jpg
    20200930_191753_20201001113957726.jpg
    351.2 KB · Views: 76
Jebene slike neznam smanjit za postavit
 
Di si naletija na te piksele, mene je tako jedan put uvatila krupa.
 
Klr mi je simpatičan.
Ne 6500 eura simpatičan, koliko je traženo u oglasu gore, ali simpatičan.
Trenutno search na njuškalu ne pokazuje nijednog....

U svakom slučaju, pratit ću malo oglase, a kako rekoh, iz ovih par postova sam skužio da je praktički svaki dual dobar za moje fix ideje i stupanj neznanja.
Stari su svi spomenuti bajkovi, ali i dosta jednostavni, pa se najvjerojatnije, nakon kupnje neke osnove za cca 3k eura, s 1000 eura uloga može dosta i dovesti u red na njima.

 
EU trziste sigrno nisu homologirani za EU.
Steta. Narocito mi se Tengai svidjao.

Imao sam Hondu koja je bila grey import, sredena za regu kod 1. ili 2. vlasnika. Jednom kad dobije HR prometnu (+ knjizicu vozila tada) preko veze gotova prica.
California za istu Hondu radi opoziv tijekom tekuce registracije (nazovu vlasnika) da skine i vrati tablicu.

Ima 2 u Zg vozno stanje. ;)
Ovakvi:
1601505042118.png 1601505094275.png
 
Last edited: