ENGURO 5

Opet ne znan koliko vas je bilo dragi KK, i i nije anjci nego njanci. [emoji30]

Poslano sa mob

 
Zog said:
Opet ne znan koliko vas je bilo dragi KK, i i nije anjci nego njanci. [emoji30]

To je strogo čuvana tajna  :mrgreen:

cca 25, možda sam nekog izostavila ali ne puno više od te cifre
 
Bravo, jel to bilo teško, a čisto kurtoazno pitanje.
Neka ste uživali. [emoji106]

Poslano sa mob

 
Zog said:
Bravo, jel to bilo teško, a čisto kurtoazno pitanje.
Neka ste uživali. [emoji106]

Poslano sa mob

ti si neki prgav lik?  :mrgreen:
činjenica je da smo do te brojke došli prebrojavajuć motore na slici s livade i po sjećanju dodavajuć tko je prespavao start
 
Čemu vrijeđanje?

Poslano sa mob

 
Odakle poceti?
Hvala svima na ucescu i druzenju, bilo je ponovo lijepo vidjeti stare i upoznati nove prijatelje i drugare. Drago nam je da je vecina stvari prosla u redu,a najvaznije da smo se lijepo podruzili i da je voznja prosla bez vecih problema. Kao sto smo i najavili, ovaj E5 je do sada, sto se tice voznje, bio tehnicki najslozeniji. Jedno je sigurno, voznja nije bila dosadna!  :mrgreen:
Nepuna tri dana druzenja, nesto malo manje bez interneta i telefona, E5 je, kao sto uvazeni kolega Clox rece, bio malo vise spartanski nastrojen nego prethodni Enguri. Licno, zao mi je sto nisam imao vise vremena za druzenje i pricu, kao dio ekipe domacina nisam imao tu vrstu komocije. Zahvalnost dugujemo domacinima PD Kotlovaca, kao i nasim kuvarima, Bati i Aci, koji su zasluzni za ono egzoticno kuvanje.

 
Kod mene su slike isto na teškoj rezervi.
Par upotrebljivih u nastavku ...

P.s. grupna di smo postrojeni je Veljina ... to me podsjetilo i na lijepu kamenu nizbrdicu koja je slijedila [emoji6] ... na slici nismo svi, domaćini znaju bolje al mislim da nas je bilo 30+ na vožnji u subotu.

@Clox - drugi dio je bio puno jednostavniji. Osim par blatnih lokvica, ni blizu onom uz potok, drugo je bilo turizam td se ne bi napatili.
fb380b8a631502c3566374dd5886fa0c.jpg
8d4cdbbec2e1de58a2ed7532a2ab6f76.jpg
c70d161032308d54622ebd56f4d2e712.jpg
919b8fe61a7589cdaba4bd66c44e193e.jpg
 
I ja sam bio protiF al smo ipak dosli.

Svaka cast organizatorima, dosli smo u ponoc i dobili topli obrok, alkohol i grijanje uz vatricu, moj naklon. Lokacija baznog kampa nedostupna za auto ali snasli smo se kao i obicno.

Voznja odlicna, taman po km i tezini, na par mjesta trek i trakice za oznaku se nisu poklapale pa smo sljedili trakice, cinile su su zabavnije.

Nevjerovatno kako ste uspjeli iskombinirati sve moguce terene, bilo je ugazene i neugazene trave, 10 vrsta blata, zemljnih puteva, malih i velikih lokvi, dubokih isto, sitnog i krupnog kamenja, makadama, sljunka, sirokog i uskog, ravnog i zavojitog, stvarno odlicno!

Skuzajte ljudi sto nismo duze ostali ali tako je ispalo, druzimo se jos na nekoj drugoj voznji
 
https://drive.google.com/file/d/1AgSwgzjRTP1RRWMNryRuzNRPiAdO9fif/view?usp=drivesdk
Ko kaže da nema sa "kamenčića"?  :mrgreen:
 
Trebao je ovaj dolje sagnuti glavu, a pomagači ga ostaviti da slika ispadne bolje  :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_0308_resized.jpg
    IMG_0308_resized.jpg
    1.5 MB · Views: 189
Oskar BL said:
https://drive.google.com/file/d/1AgSwgzjRTP1RRWMNryRuzNRPiAdO9fif/view?usp=drivesdk
Ko kaže da nema sa "kamenčića"?  :mrgreen:
Ima, zahvaljujuci izdrzljivoj vozacici koja je imala volje slikavat!
I navela KK da razmisli o slick gumama za iduci!
Evo link na sve.
Sta se tice utisaka, sve super, relativno tesko(puno guranja je bilo) blato nije toliko strasno koliko san mislia.
Bazen je super.
Kad smontiran filmic s gopro znat cete! Ne ocekujte sutra. Ni za godinu.
Eto.
Z
 
Ono kad se čepovi začepe  :mrgreen:



(na dolasku smo odlucili negdje od Dobranje prema Kozarcu po tracku od nekog od prethodnih Engura .... It was big mistake, big mistake  :mrgreen: :mrgreen:
najgore sto nemozes nigdje gas stisnuti da se gume ociste  :mrgreen:)
 

Attachments

  • IMG_0288.JPG
    IMG_0288.JPG
    479.3 KB · Views: 172
  • IMG_0287.JPG
    IMG_0287.JPG
    422.7 KB · Views: 151
Zeky said:
Ima, zahvaljujuci izdrzljivoj vozacici koja je imala volje slikavat!
I navela KK da razmisli o slick gumama za iduci!
Evo link na sve.
Sta se tice utisaka, sve super, relativno tesko(puno guranja je bilo) blato nije toliko strasno koliko san mislia.
Bazen je super.
Kad smontiran filmic s gopro znat cete! Ne ocekujte sutra. Ni za godinu.
Eto.
Z

link?
 
Odlično (y) :naklon:, i dosta zahtjevno :misli:
 
Zog said:
Ja i ti skupa[emoji16]

Poslano sa mob

ja sam bez motora a ti preskaces drugi event zaredom a mastrubiras na slike  :LOL:

bija sam jedan Enguro i mogu rec da je ekipa extra a kao domacini nisu normalni jer nicega ne fali  (y)