ENGURO 8

Ubuduce za ovakve evente treba uvest kvalifikacije. Za prijavu treba zavrsit neku ovu djecju manifestaciju tipa Dakar, Dinaric, Hellas...onda mozes na Benduro, Enguro. Prijavit se. Nije zagarantirano da ce ti biti dozvoljen start.

A dolazak na prikolicama i s motorima laksim od 170kg treba zabranit.
Ubacili su kvalifikacije od Bunareva prema Manjaci. :)
 
  • Like
Reactions: nengo and orlaa
Hvala svima, bilo je kao i uvik ludilo.
Sa svojim nastupom ove godine sam vrlo zadovoljan bija sam medju tri u teskim terenima, u ovim laksim, dnevnim, sam bija po sredini 😁
 

Attachments

  • IMG-20220910-WA0052.jpg
    IMG-20220910-WA0052.jpg
    95.5 KB · Views: 0
  • IMG-20220911-WA0032.jpg
    IMG-20220911-WA0032.jpg
    188 KB · Views: 0
Mijenjaj terapiju! Nema mene, komadic motora i suma. To sam za brankast snimio da moze u skveru pokazivat filmic i lagat da se i on vozio! Napravio sam i nagli kraj, da se uklopi u pricu kako mu je motor krepao. Sto i je...
 
Mijenjaj terapiju! Nema mene, komadic motora i suma. To sam za brankast snimio da moze u skveru pokazivat filmic i lagat da se i on vozio! Napravio sam i nagli kraj, da se uklopi u pricu kako mu je motor krepao. Sto i je...

"Konjino samodopadna" 🤣🤣🤣🤣🤣🥰

Cijelu noc sam te cuvao da te ne bude da bi ujutro mogao biti brz.
 
Nesocijalizirani tovare moras vise medu ljude izlazit. U petak si se napio od tri pive i u subotu simulirao. Sramota.
 
Nesocijalizirani tovare moras vise medu ljude izlazit. U petak si se napio od tri pive i u subotu simulirao. Sramota.

Ti si taj sta mi ne suzio kacigu, priznaj.
 
Ekipa svaka cast!