Ermax

fredi

New member
Dali ima u Hrvatskoj koji uvoznik za Ermax.
http://www.ermax.fr/
 
Kolko ja znam nema, ali mislim da ima u Sloveniji (tj. znam da je bio) a link nemam jer mi je u Zadru na kompu.

Edit: evo: http://www.tc-motoshop.si/si/page/group/grp/362/Ermax/-/
 
Medo said:
Kolko ja znam nema, ali mislim da ima u Sloveniji (tj. znam da je bio) a link nemam jer mi je u Zadru na kompu.

Edit: evo: http://www.tc-motoshop.si/si/page/group/grp/362/Ermax/-/
Tenks medo  (y)
 
da ne otvaram novu temu pored postojeće..
-jel ima sad koji uvoznik "ermax" u HR?
 
ja sam uspio doć do maila( [email protected] ) od navodnog zastupnika međutim nitko ne odgovara, evo nek proba još netko pa možda i dobijemo kakav odgovor uskoro, isto tako navodno zastupnik se nalazi u Rijeci
 
Incredible said:
ja sam uspio doć do maila( [email protected] ) od navodnog zastupnika međutim nitko ne odgovara, evo nek proba još netko pa možda i dobijemo kakav odgovor uskoro, isto tako navodno zastupnik se nalazi u Rijeci

motorvox ti se nalazi na grobniku (y) a dal je ili nije zastupnik za ermax to ne bih znao..
 
Ivan_ZG said:
motorvox ti se nalazi na grobniku (y) a dal je ili nije zastupnik za ermax to ne bih znao..
a gle kombinacija je bila slijedeća, poslao sam mail Mađarskom zastupniku za Ermax s pitanjem da mi pošalju neku određenu robu i oni su mi dali mail od neke privatne osobe koja je kao zastupnik za HR, e onda mi je ta osoba odgovorila da počinju s radom od nove godine(dakle s 1.1.2008.) i da se onda javim s upitima, i tak sam se ja javil negdje u 2. mjesecu i ta ista dama mi je rekla da ona nema pojma o tome te da kontaktiram gore navedeni mail
sve u svemu ja tu više niš ne kužim :?
 
Incredible said:
a gle kombinacija je bila slijedeća, poslao sam mail Mađarskom zastupniku za Ermax s pitanjem da mi pošalju neku određenu robu i oni su mi dali mail od neke privatne osobe koja je kao zastupnik za HR, e onda mi je ta osoba odgovorila da počinju s radom od nove godine(dakle s 1.1.2008.) i da se onda javim s upitima, i tak sam se ja javil negdje u 2. mjesecu i ta ista dama mi je rekla da ona nema pojma o tome te da kontaktiram gore navedeni mail
sve u svemu ja tu više niš ne kužim :?
Najbolje ti je naručit preko TC-Motoshopa u Sloveniji.Sve se riješi telefonski,platiš kaparu a kad dođe skočiš do Ljubljene i to je to.
Naručio sam undertail i došal mi je cca 20 dana, s tim da me Slovenac upozorio da su u Ermax-u dosta aljkavi šta se tiče isporuke.Još me došlo i jeftinije ,nego što je bila cijena na njihovoj stranici.
 
Medo said:
Kolko ja znam nema, ali mislim da ima u Sloveniji (tj. znam da je bio) a link nemam jer mi je u Zadru na kompu.

Edit: evo: http://www.tc-motoshop.si/si/page/group/grp/362/Ermax/-/

fredi said:
Najbolje ti je naručit preko TC-Motoshopa u Sloveniji.Sve se riješi telefonski,platiš kaparu a kad dođe skočiš do Ljubljene i to je to.
Naručio sam undertail i došal mi je cca 20 dana, s tim da me Slovenac upozorio da su u Ermax-u dosta aljkavi šta se tiče isporuke.Još me došlo i jeftinije ,nego što je bila cijena na njihovoj stranici.

Ma ti TC-ovci mi ne mogu isporuciti undertail kojeg cekam vec puna 5 mjeseca. Stalno kazu biti ce krajem mjeseca, da bi napokon na kraju rekli da im se ne isplati narucivati dio iz Francuske dok se broj narudzba ne popuni. Mogu se sramiti svojom poslovnoscu i hvaljenjem da su zastupnici ermaxa.  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
ma gledao sam već ali imaju krajnje šugave stranice,koje nisu obnavljali valjda zadnjih 5 god...dakle nisam dobio nikakvu informaciju, pa reko možda netko kupovao kod njih pa zna iz prve ruke...ili ih nazvat al s talijanima pričat engleski..treba imat živaca  :x
 
ne kužiš me  :jesus: kad odem na stranice te stranice austria/italija onda nastaje kaos!
 
Atua said:
ne kužiš me  :jesus: kad odem na stranice te stranice austria/italija onda nastaje kaos!
pa baš mi je cijelo vrijeme to i bilo sumnjivo, ili ja ne kužim il si ti glup :mrgreen: ajd fala bogu ispalo je da ja ne kužim :mrgreen:
 
ajd barem si iz prve skužio  :mrgreen: btw trebao bi uzet taj undertail pa sad moram saznat cijenu lakiranog (zeleni za 1000), nadam se da nebu više od 1000 kn!