Eto i moje suze, gsx400f (550)

os_pivo

New member
Pozdrav ljudi !

Evo par slika mog suzukija, nazalost nasao je novog gazdu prosli tjedan  :cry:

U pocetku je bio gsx400f orig. Nakon toga je dobio ovijes i kocnice od gpz600, rucno radjen rep. A nakon sto je "zviznula" masina dobio je novu 550, rep od zx6r, novi tank, rucno radjene plastike brdo sitnica iz louis-a ... etc...
evo malo slika ..
 
Zlatni2001 said:
Nisu mi jasne ove nogare za suvozaca a sjedala nigdje  :mrgreen:

gore stane tanja zenska, provjereno  :wink:
prodavao se toliko dugo jel mi ga se bas i nije prodavalo :) Pa sam povremeno dao oglas tu na motori.hr (inace u plavom i lokalnim oglasnicima bio mozda svega 3x)
 
os_pivo said:
gore stane tanja zenska, provjereno  :wink:
prodavao se toliko dugo jel mi ga se bas i nije prodavalo :) Pa sam povremeno dao oglas tu na motori.hr (inace u plavom i lokalnim oglasnicima bio mozda svega 3x)

Nego istina ja i nisam bas cesto gledao oglasnik al kad god sam ga pogledao vidio sam taj motor, cak sam i frenda nagovarao da ga kupi :) :) :) :) a sto se tice tankih zena to je ok ja ni nebi neku glomaznu :)
 
os_pivo said:
gore stane tanja zenska, provjereno  :wink:
prodavao se toliko dugo jel mi ga se bas i nije prodavalo :) Pa sam povremeno dao oglas tu na motori.hr (inace u plavom i lokalnim oglasnicima bio mozda svega 3x)
Vidio sam taj motor na nekoj stranici,neznam sad napamet...
Kolko te kostalo da ga dovedes u to stanje?
 
Puuuno, mozda i previse... cca 2500E (pored orig. motora). Naravno da sam ih imao na hrpi, sumnjam da bi radio tako nesto, ali ovako malo pomalo kroz 2-3godine jedno pa drugo veze i tako nikad kraja, prerada je rupa bez dna :) A to dobro znaju svi oni koji su je jednom poceli/pokusali raditi..