Europsko prvenstvo na grobniku

Damir

New member
..navodno neće možda biti održane trke zbog lošeg vremena...izgleda da se već neki timovi pakiraju...šteta nakon valjanovog 5 startnog mjesta :( :(
 
nije u pitanju loše vrime, u pitanju je to šta puno njih nebi vidilo utakmicu da su morali raditi na trci
 
zoki said:
puno njih nebi vidilo utakmicu da su morali raditi na trci
A imali su sto vidjeti... ( Rekli su da je zbog vjetra )

P.S. Oboren rekord staze ( SS ) 1:31.203.
 
Puhalo je dosta jako ali slabije nego na hapeningu u subotu. Ako su se tada mogli vozit amateri mogli su i danas profi vozaci. Radili bi slabije vrijeme ali i to je dio sporta. Da bude bolja stvar kad sam isao sa staze oko 13 sati kad je trebala poceti prva utrka bura se pocela smirivati. :(
Inace bili je tako malo ljudi gore da je to uzas.
 
Darko2 said:
Puhalo je dosta jako ali slabije nego na hapeningu u subotu. Ako su se tada mogli vozit amateri mogli su i danas profi vozaci. Radili bi slabije vrijeme ali i to je dio sporta. Da bude bolja stvar kad sam isao sa staze oko 13 sati kad je trebala poceti prva utrka bura se pocela smirivati. :(
Inace bili je tako malo ljudi gore da je to uzas.


Na Europskom prvenstvu nastupaju i jako dobri i jako losi vozaci. Osobno sam se uvjerio u greske koji pojedinci rade, da nisam mogao vjerovati. :(
Jedan je jednostavno zaboravio kociti i pogodio je moj motor na izlazu iz jedinice. Kostalo me je 3 kEur :evil: :anger:

Mogu misliti sto bi tek bilo da im puse bura, pa bilo bi ih na okolnim brdima :lalala: :pandur: