Eurorent-Renault ???

phay

Guest
Danas prolazim pokraj Eurorent-a na Samoborskoj i vidim da montiraju logo Renault.
Netko zna kaj više o tome?
Čini mi se da se gospoda ne znaju opredjelit šta će prodavat!
 
Vidim da već mjesec dana nisi prolazio tim putem  :mrgreen:
 
gigi said:
Vidim da već mjesec dana nisi prolazio tim putem  :mrgreen:
Zašto, ne kužim ...?
Prolazim svaki dan pored, danas su montirali reklamu pa sam se malo iznenadio!
 
phay said:
Danas prolazim pokraj Eurorent-a na Samoborskoj i vidim da montiraju logo Renault.
Netko zna kaj više o tome?
Čini mi se da se gospoda ne znaju opredjelit šta će prodavat!

A obzirom da su od firme Renault Nissan HR dobili ovlaštenje za prodaju Nissana, logično je bilo da od istog generalnog zastupnika za HR dobiju i Renault.
 
Nemam ja ništa protiv njih, samo mi se čini nekak kilavo sve to šaranje.
 
phay said:
Nemam ja ništa protiv njih, samo mi se čini nekak kilavo sve to šaranje.

Čini ti se kao šaranje, ali imali su Nissana i prije...sad kad su dobili ovlaštenje, valjda je uvjet bio da uzmu i Renault...
Glupo je ispustit Subaru, ili Suzuki...ima ljudi, neka rade.
 
Svaka čast ako mogu tolko progutat, jer dolje je i servis za 5 različitih marki, nije to baš malo, pogotovo kaj se tiće lagera dijelova.
 
I u Eurorentu se izgleda pere nečija lova(pokradimo Hrvatsku) pa se sada svaštari.Što se tiče suzukija ,cijene su sada najveće od svih japanaca.
 
Mislim da je neka spika tipa da u jednom salonu nemogu bit i auti i motori Suzuki




srki
 
BORISSS said:
I u Eurorentu se izgleda pere nečija lova(pokradimo Hrvatsku) pa se sada svaštari.Što se tiče suzukija ,cijene su sada najveće od svih japanaca.
Cjene Suzukija nisu bile nikad niže nego sad. GS500 i "mali" bandit nikad nisu bili tako jeftini. :wink:
Renault će ih vjerojatno unazaditi zbog malih marži a puno posla. Subaru -Suzuki je dobitna kombinacija.
 
BORISSS said:
Bandit 650 košta 62000 kn,GSR 600 naked 67000kn,pa ako je to povoljno onda je stvarno jeftino.

Sjeti se nekadašnjih cijena Suzukija...i danas...
 
Cijene svih japanaca u Evropi u istim klasama  razlikuju se  100-300 EUR.
R 1000 modeli su u tim okvirima,ali ostali nisu,a pogotovo cijene Honde i Suzukija koje su veoma nabrijane,a to se vidi i po prodajnim rezultatima.
 
ako govorimo o modelima 2006. Evo i cijena...pa vidi razlike.

GSX-R 1000  105.500
CBR 1000 RR  106.990
RSV 1000 R    103.928
ZX 10 R          97.659
YZF R1          106.600


GSX-R 600    83.100
YZF R6          73.400/77.855
ZX 6RR          79.556
CBR 600 RR    83.990

GSR 600        66.100
GSF 650        57.000
FZ 6 N          55.700
Z 750            53.885
CB 600 Hornet 66.990

GSF 1200    67.400
XJR 1300    73.990
CBR  1300    91.990
ZXR    1200  59.900
 
vidio jučer subaru legasi s nekim bipower -valjda plin nekaj  :misli: :misli: :misli:

zna neko nekaj o tome???
 
Bandit said:
A obzirom da su od firme Renault Nissan HR dobili ovlaštenje za prodaju Nissana, logično je bilo da od istog generalnog zastupnika za HR dobiju i Renault.

Eto kad čovjek zna (y)
 
darkovsky said:
A što se tiče servisa za Suzuki, ima netko nekih negativnih iskustva s njima?

Ja nemam. Meni je Tomica odradio servis vrhunski. Ali mislim da on više ne radi tam.