EXC 350 FREERIDE

DaRRth Vader

Active member
ima i cijena
61.260 KN
motorčeki dostupni odproljeća 2012....
količine ograničene  :misli:  narudžbe se primaju do 10.12....

A NEW AND VERY
LIGHT START: KTM
FREERIDE 350!
At the EICMA Motorcycle Fair next month KTM will
present the Freeride 350, an Enduro that has only one
simple message: Maximal offroad pleasure.
KTM, the world market leader for Enduro motorcycles unveils
the Freeride 350. This is a motorcycle that has all the same
genes as every KTM competition Enduro bike but is still quite
different. The aim was to create a bike on offroad wheels that
could master the same challenges as a KTM EXC, but with
significantly less effort and energy. So the Freeride 350 is a
playful and feather light Enduro to really enjoy and no extreme
competition machine.
At merely 99 kg, the Freeride 350, available in Spring 2012, is
an invitation to all those who have until now had no contact with
this fascinating sport. Never has it been easier to get into riding
an Enduro.
This 24 hp strong, 350 cc high single cylinder with fuel injection
always delivers enough but never too much power. Thanks to its
homologation and a slim and noise reducing double pipe
exhaust system this light fun machine can be used in normal
traffic any time.
A new composite frame design has also been achieved to
further enhance the advantages of the lightweight concept. High
quality and proven WP suspension components ensure that the
Freeride 350 meets the expectations of a genuine KTM even
during a hard ride on tough terrain.
Other new KTM models will also be presented to the public at
the EICMA Motorcycle Fair in Milan. All the news will also be
online from November 8, 2011 on www.ktm.com

 
molim nekog dobrodušnog moderatora da pobriše viškove koji su nastali štekanjem foruma,, radi ko husaberg... :mrgreen:
 
DaRRth Vader said:
molim nekog dobrodušnog moderatora da pobriše viškove koji su nastali štekanjem foruma,, radi ko husaberg... :mrgreen:

...kojeg si ti popravljao. :LOL:
 
luka737 said:
61 000kn???  :shock: :shock:  bas me zanima broj narudbi

a šta na ovo reći  :misli:

WR 250 F   2011 83.158

:shock: :shock: :shock:
 
DaRRth Vader said:
a šta na ovo reći  :misli:

WR 250 F   2011 83.158

:shock: :shock: :shock:

E, ali to je Yamaha !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
.............i nije precijenjena ! To nikako !!! :LOL:
Što duže gledam razne soft i hard enduro motore, uvijek se vratim na to da je meni LC4 Enduro idealan stroj ! A svog sam tada jedva uspio prodati, sada bih opet tako nešto. Jest nešto teži, ali i ja sam sve stariji, pa su i tereni kuda vozim sve lakši i lakši....... ..........
 
Frane said:
24ks :misli: :?
Prosječna snaga trial motora te kubikaže je između 16 i 22, dakle 24 nije malo...

Meni na slici izgleda OK.. Nova vrsta.. trial enduro..  (y) (y)
 
Frane said:
Moj ex DR350 je ima 30ks i po njemu znam kako bi to moglo izgledat... ovaj je još slabiji. Naravno da se da sa tih 24ks da napravit puno toga, ali tako lagan motor vrhunske ciklistike treba više ks... ovo meni izgleda kao uškopljeni 350exc i ne vidim tu neke prednosti osim trajnosti i dužih ser. intervala. Uostalom sigurno se radi samo u razlici mape paljenja tako da se lako i ovog "otvori". Čudno... šta možemo iduće očekivat 500exc sa 33ks :misli: :?

Ma nije DR trial, nego enduro. I za što će mu više snage? To nije za po cesti nego sa kamena na kamen i preko potočića.. A 350 EXC-F je enduro motor isto kao što je 350 SX-F cross motor.. različite su im namjene. Mislim nisam ja expert za trial, ali pogledaj šta mudonje rade sa tim motorima koji su "uškopljeni".. :misli: :misli: :misli:
 
Frane said:
Moj ex DR350 je ima 30ks i po njemu znam kako bi to moglo izgledat... ovaj je još slabiji. Naravno da se da sa tih 24ks da napravit puno toga, ali tako lagan motor vrhunske ciklistike treba više ks... ovo meni izgleda kao uškopljeni 350exc i ne vidim tu neke prednosti osim trajnosti i dužih ser. intervala. Uostalom sigurno se radi samo u razlici mape paljenja tako da se lako i ovog "otvori". Čudno... šta možemo iduće očekivat 500exc sa 33ks :misli: :?

Potpuno je nebitno koliko taj motor ima konja. A usporedba s DR-om ti je ko i ono kaj ti smatraš blatom......

Pitanje je za koga točno je taj motor. Mislim da u HR taj motor definitivno nema ciljanu populaciju. Možda svega nekoliko komada bude prodano, ali u svijetu.......itekako......
 
Treba ga probat pa onda vidjeti za koga je.. ne vjerujem da su napamet razvili motor.. Isto kao kad je Rekluse stavljen u KTMov katalog.. svi pljuju kao da je za pičke, a Teddy i ostali kažu da je super..e sad jebiga...
 
baca na neki polu enduro/polu trial.......pravi enduro nije,definitivno ne s ovim gumama za trial
 
ja to gledam ovako ...

otvorili su neku novu pod vrstu ...
u prizvodnji min trošak , stavili trial gume , napravili novu mapu (pa ak su ljudi na plaći tamo trebaju nešto i raditi ...) pa ako se nađe kupaca super , ako ne na godinu se više neće prodavati ... ko i već neki modeli u prošlosti ... eto
 
markookram said:
ja to gledam ovako ...

otvorili su neku novu pod vrstu ...
u prizvodnji min trošak , stavili trial gume , napravili novu mapu (pa ak su ljudi na plaći tamo trebaju nešto i raditi ...) pa ako se nađe kupaca super , ako ne na godinu se više neće prodavati ... ko i već neki modeli u prošlosti ... eto
nisu
yamaha tricker postoji nekoliko godina. samo uz lošije podvozje i nekoliko KS manje. dalje je ista priča - igračka za velike bebe :mrgreen:

p.s. za dušebrižnike - ne, nisam s ovim došao provocirati :dobar: