EXTREME MOTO SHOP ???

Status
Not open for further replies.
ja sam u nazad mjesec dana prolazio 55 dana svaki radni dan i sa bolonje sam vidjel da su vrata uvijek zatvorena, motora nije bilo ispred i koda se vidi bijeli papir na vratima, valjda obavijest.

ne znam kaj zakaj trebas ali imam ti ja broj od kompe kaj radi nutra... DUDO sa foruma MC. HOLISTER.
 
Kupio sam od njih početkom godine LCD indikator brzina GPT-GI3001, radio do rujna, a onda prestao. Početkom rujna s Igorom iz Extreme Moto Shopa sam telefonski dogovorio da im u garantnom roku vratim indikator na reprogramiranje i rekao je da će biti gotov za mjesec dana. Poslao im HP expressom i već dva mjeseca bezuspješno pokušavam stupiti s nekim iz Extreme Moto Shopa u kontakt, telefoni i mobiteli isključeni, probao SMS, email, preporučenom poštom i ništa...
   

 
"cobRRa" hvala u svakom slučaju, ako možeš piknuti broj od lege na PP ili ako bar neko ima neku informaciju što je s njima. Stvarno je bezveze, neću propasti za 800 kn, ali mi  je super glupo da ih se ne može pronaći ko da su pomrli. Do prije neki dan su imali reklamu na ovim stranicama, a sad ni traga ni glasa. Otišao bih do njih i pogledao ali mi nije ni blizu. Iz okolice Osijeka sam...
 
Cobra, mislim da ti Dudo ne radi više tam.....a gazda (vlasnik) se navodno ne pojavljuje ...
 
Kingman said:
Cobra, mislim da ti Dudo ne radi više tam.....a gazda (vlasnik) se navodno ne pojavljuje ...

bum ga bas nazval sutra sad je malo kasno... sergej javim ti. (y)
 
Bas šteta kaj je tak završilo, kupio sam kod njih hlace i bili su stvarno korektni.
 
Japanska buba said:
Bas šteta kaj je tak završilo, kupio sam kod njih hlace i bili su stvarno korektni.

kupil sam ja kombinezon... frenda otpeljal sa rastelanim kawicem... slozili ga, drugog frenda otpelal... napravili mu servis na skuteru. kad god dosao dobro dosao i sve za 5.

sad ne znam kaj mislis pod tim "Baš šteta kaj je tak završilo" ali cu se sutra raspitat ili ces nam ti reci ako imas tocnu informaciju.

2sergej: ma nema na cemu (y)
 
Dogodila se klasična Hrvatska priča. Pobro je ljudima lovu za nove motore, osto je dužan svima sa kojima je poslovao, porezi doprinosi... nisu plaćeni, mi kaj smo tam šljakali i na svoj obraz mu riješili hrpu stvari, ostali smo popljuvani... a Krmak debeli lagano nestao, sa lovom uz hrpu dugova.

2 Sergej- probaj stupiti sa proizvođačem u kontakt, faksiraj im račun, pofotkaj uređaj, možda uspiješ nešto riješiti. Žao mi je kaj je tak ispalo, ali eto nije do nas kaj smo tam radili.
 
dečki najljepše hvala na trudu, sad bar znam što je na stvari :?...ak naletite u istočne krajeve javite se na PP pa odemo na fiš i gemišt...
pozdrav (y)
 
Status
Not open for further replies.