F 650 GS Twin (799 ccm)

russ

Member
Još nije načeta ili ju nisam našao tema za ovaj model.
Sva saznanja o motoru i mogućoj dodatnoj opremi su dobro došla.
Sve mane ovog motora me jako zanimaju.
Ako ste putovali na ovom motoru, do kuda ste došli?
Kakav je za vožnju u dvoje?
Sve što itko išta zna neka ovdje napiše ili zauvijek šuti o tome!!! :azn: :azn: :azn:
 
Rentao sam ga 3 dana i ostao jako razočaran.

Čitavo vrijeme vožnja u dvoje, ubrzanja (po osjećaju) anemična (čak u odnosu na Versysa :shock:), zaštita od vjetra jako loša (htjelo me otpuhati na 120), ovaj je imao i centralni nogar koji je grebao po podu (sa obe strane) prije nego je guma došla do kraja.
Totalno mi je ubio veselje vožnje  :(

Na istom mjestu sam rentao i GS adv i Versys i ostao toliko oduševljen da su se vremenom našli i u garaži  :wink:
 
Super Jura said:
Na istom mjestu sam rentao i GS adv i Versys i ostao toliko oduševljen da su se vremenom našli i u garaži  :wink:

Sry nije bas za temu ali di si to ih renta??
Hvala i pozz!
 
AnteK said:
Ja mislim na jednom krasnom otoku duboko u oceanu.... :mrgreen:

Tko zna - zna (y) :mrgreen:

John said:
Sry nije bas za temu ali di si to ih renta??
Hvala i pozz!

Tenerife,
ali stisla i njih kriza, firma koja je rentele velike BMWe i Kawce spakiralala se preko noći i otišla doma (u Njemačku).
Sad je F650GS (800) jedan od najvećih motora za rentanje, ali za taj otok je taman.
 
Podizem temu jer nisam nasao drugu o F650 GS Twinu a bas mi se raspravlja o njemu jer sam postao vlasnik jednoga  :mrgreen:
 
Maestral said:
Podizem temu jer nisam nasao drugu o F650 GS Twinu a bas mi se raspravlja o njemu jer sam postao vlasnik jednoga  :mrgreen:


Cestitam👍

Baci koju slikicu
 
Maestral said:
Podizem temu jer nisam nasao drugu o F650 GS Twinu a bas mi se raspravlja o njemu jer sam postao vlasnik jednoga  :mrgreen:

Ima ga moj kum, evo jedna fotkica sa Durmitora prošlog vikenda. Solidan motorich  (y)
 

Attachments

  • P7150074.JPG
    P7150074.JPG
    505.7 KB · Views: 506
Vozim ga od 2011 (kupio novog). Prešao 123377km. Bilo nekih malih kvarova ali ništa ozbiljno (nikad me još nije ostavio na cesti). Redni servisi na 10Kkm i samo vozi.

 

Attachments

  • IMG_20170809_112257.jpg
    IMG_20170809_112257.jpg
    1.2 MB · Views: 263
NaMi said:
Vozim ga od 2011 (kupio novog). Prešao 123377km. Bilo nekih malih kvarova ali ništa ozbiljno (nikad me još nije ostavio na cesti). Redni servisi na 10Kkm i samo vozi.

Koji to povišeni vizir imaš?
 
Givi  "https://www.givi.it/my-motorcycle#BMW,F_650_GS_/_F_800_GS_(08_>_17)"
 
Koje ulje ide u Twin 650 (800)? :misli:
 
Imam pitanje, nasao sam F650 GS twin kojeg bi kupio, prije toga sam vozio pegaso trail, nije isti motor.. jer pegy manje kw ali ok, to je isti koncept.

Muci me jedna stvar, kada palim bmw, RPM se podigne i onda za cca 3mm padne broj okretaja. Dali je to normalno?

Koliko koštaju nove heated rucke za njega? 2009 godiste
 
Koliko koštaju nove heated rucke za njega? 2009 godiste.

https://shop.maxbmw.com/fiche/DiagramsMain.aspx?vid=51596&rnd=07242017

Pogledaj pod Steering, preračunaj "kurz" na Kn ili i to je to....
Možeš i pitat kod ovlaštenog servisa...
 
Kupio sam (i jucer montirao) podizace volana.
Nevjerojatno koliko znaci tih 20mm visi volan za voznju. Svakako preporucujem onima viseg stasa (ja sam 190cm). Rasteretilo mi je ruke i puno se opustenije vozim s njima.

Pitanje: Gdje kupiti ona 4 muska torx sarafa kojima se steze volan? Uspio sam razlohati jedan u zaru borbe odsarafljivanja pa bi ih sve zamijenio.