F650 CS - iskustva

Law

Member
Pozdrav ekipa,

spremam se ući u moto svijet i trenutno sam u postupku nabave svog prvog motora  :D, za oko mi je zapeo navedeni motor a ne poznajem nikog
tko posjeduje taj motor pa me zanima da li netko ovdje ima iskustva s ovim motorom. Što su mu mane, tj. što se na tom motoru (ako se) kvari.
Motor bi mi prije svega služio za lagane vožnje, pretežno u dvoje (moja supatnica i ja) kad se uhvati vremena. Znam da je na motoru ista mašina
kao i na GS verziji pa mi to nekako ulijeva povjerenje. Između GS i CS verzije meni bitna razlika je visina sjedala
pošto sam građen katastrofa  :mrgreen: :mrgreen: (170, a kratke noge.. kažu da podjećam na pokojnog Račana u građi  :LOL:).
Svaki savjet je dobrodošao....
 
Poštovanje,

pošto vidim da živimo na istom otoku, javi mi se na PM ili e-mail pa ću ti dati tel. broj od moga sina koji već godinu dana vozi F650GS-a .... a kupio ga je od 'malog-r' sa ovog foruma koji ga je vozio godinama, pa će valjda i on reć neka svoja iskustva. :wink:

Vojo
 
vojo said:
Poštovanje,

pošto vidim da živimo na istom otoku, javi mi se na PM ili e-mail pa ću ti dati tel. broj od moga sina koji već godinu dana vozi F650GS-a .... a kupio ga je od 'malog-r' sa ovog foruma koji ga je vozio godinama, pa će valjda i on reć neka svoja iskustva. :wink:

Vojo

Može li neka informacija GS, mislim ako imate iskustva sa tim motorom ... (y)