faak am see

zvjerko rider

Well-known member
Ide li tko ove godine iz Istre ili je prije bio pa neki savjet vezano za put , smještaj u šatoru (gdje je najbolje) i slično.
 
Bio sam jednom gore, kad sam si uzeo bajk pred par godina pa bio uživljen, to mi je prvi moto susret na kom sam bio. Autoput do Tržiča pa preko Ljubelja je klasična ruta, Ljubelj je lijep prijevoj ali se brzo završi sa ove naše strane, ali zato Austrijski dio je zakon totalni rollercoaster, pogotovo uspon iz Austrije prema gore, to je baš čudo onakvih S zavoja na onako strmim uzbrdicama nema niđe.

Pred neki mjesec sam išo gore (na Verterze, auti, GTI trefen) i išo sve starom cestom, od Rijeke pa do gore, nema niti jedne kamere na tom putu osim neka tamo u nekoj ulici usred Ljubljane koju prolaziš, to se ne računa. Uglavnom cesta je super, pogotovo u okolici Logateka tamo je teški show, i ja ne bi više nikad išo autoputom kroz Sloveniju.

Ne znam da li je taj Harley skup divlji ko prije, ovaj GTI trefen su uškopili skroz murje je bilo u grmlju svuda i ekipu su, kako bi se ono reklo - kultivisali skroz. Nikog nisam vidio da je jače gas stisnuo a kamo li šta "luđe" od toga, znači dođeš na jedan od najvećih auto susreta u Europi i ne čuješ nikakvu buku nigdje, to će netko reć "pa šta buče ko ih jebe" i slično, meni je to bizarno, par godina prije sam bio gore i bilo je raspušteno skroz. Ove godine su navodno djelili drakonske kazne za najmanji eksces, aute stavljali na šlepu ko nema para, ono kad se kaže "ne jebu živu silu" tako se nekako murja ponašala gore.

Ako je tako ove godine postroženo i za taj Harley skup koji je 5 minuta dalje od Vertera, onda jbg ne znam jel to neki događaj za posjetit, al možda njih puste šta ja znam.

JMeD9vY.jpg
 
Ja sam spavao u apartmanu u Tropolachu ispod Nasfelda, i od tamo išo svaki dan negdje okolo. Šatoraša na Faku je bilo skoro oko cijelog jezera, ne kampiram pa ne znam kako to ide jel moraš pitat nekog ili možeš samo doć i zabit šator
 
Ajme imaš pravo  :LOL:

Slunj je bio sedmi mjesec Faker deveti, onda ispravak, Faker mi je bio ZADNJI moto susret na kom sam bio, Slunj prvi  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mi smo zadnje 3 g. tamo a idemo i ove

svaki puta smo bili u kampu, ima dosta wc-a, tus kabina, kuhinja za dorucak ( mislim da ih ima 3-4)

do sada nismo imali nikakvih problema s policijom, niti vidjeli da netko ima (a bogami, nismo ni vidjeli da netko radi gluposti po cesti)

uglavnom cijeli dan se rulja vrti s motorima u krug (slozeni je  kruzni tok oko mjesta, samo jedan smjer tako da obrati paznju na ulaz/izlaz za smjestaj jer ces inace potrositi sat vremena da napravis krug)



Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

 
Bio sam jednom tamo (prije 5-6 godina), ne kao motorist vec kao dio organizacije i mogu reci da je dogadaj samo takav. Trebalo bi se motorom zaletit jednom
 
odličan susret najveci na kojem sam bio,mislim da ni nema vecega u Europi.
bio sam 3 puta....svakako ga treba obici.....
eve godine lose vrijeme........
 
Vidio sam negdje na Fejsu da je ove godine bila dosta represivna atmosfera po pitanju auspuha, xenon rasvjete i sličnih dorada, pa ako netko ima kakvo iskustvo iz prve ruke može napisati... :misli:

Ovaj post je objavljen na stranici gdje su pretežno zaebancije pa neznam koliko je za vjerovati... :mrgreen:
 

Attachments

  • 70493548_457526648306214_1218156482965536768_n.png
    70493548_457526648306214_1218156482965536768_n.png
    490.3 KB · Views: 206
Ma lažu 100%

Riker said:
Ne znam da li je taj Harley skup divlji ko prije, ovaj GTI trefen su uškopili skroz murje je bilo u grmlju svuda i ekipu su, kako bi se ono reklo - kultivisali skroz. Nikog nisam vidio da je jače gas stisnuo a kamo li šta "luđe" od toga, znači dođeš na jedan od najvećih auto susreta u Europi i ne čuješ nikakvu buku nigdje, to će netko reć "pa šta buče ko ih jebe" i slično, meni je to bizarno, par godina prije sam bio gore i bilo je raspušteno skroz. Ove godine su navodno djelili drakonske kazne za najmanji eksces, aute stavljali na šlepu ko nema para, ono kad se kaže "ne jebu živu silu" tako se nekako murja ponašala gore.