Fake rukavice?

irmascher

New member
http://www.ebay.com/itm/281532341418?_trksid=p2060778.m1438.l2649&var=580556887795&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Da li je ovaj model S1 kopija ili origigi? Cijena je dosta niza nego inače. Prodavač tvrdi da su OEM  :misli:
 
Na prvoj (čak i drugoj) slici izgledaju lijepo...

To su rukavice za pravog ninđu, rafajel nosi takve (i kad čisti snijeg) :yikes:!
 
irmascher said:
http://www.ebay.com/itm/281532341418?_trksid=p2060778.m1438.l2649&var=580556887795&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Da li je ovaj model S1 kopija ili origigi? Cijena je dosta niza nego inače. Prodavač tvrdi da su OEM  :misli:
Prodavač tvrdi da su kožne (Genuine leather ) nikakav alpinestars
 
Prodavač mi je porukom javio da su OEM, kao vidiš etiketu. Ja sam ih naručio, provjerim jesu li oem kad stignu, ako ne budu ide prijava ebayu sa screenshotom poruka, ako budu odlično sam prošao  :D

Uglavnom nemam šta izgubit na kraju krajeva  :wink:
 
irmascher said:
Prodavač mi je porukom javio da su OEM, kao vidiš etiketu. Ja sam ih naručio, provjerim jesu li oem kad stignu, ako ne budu ide prijava ebayu sa screenshotom poruka, ako budu odlično sam prošao  :D

Uglavnom nemam šta izgubit na kraju krajeva  :wink:

Jel znaš šta znači OEM?

Nigdje se ne spominje da su alpinestars. Naravno da i nisu. Kupio si ih i gotovo, nemaš se na što žaliti osim ako ti dođu poderane.
 
Da su kožne vjerovatno jesu,original nisu sigurno.Ali to ne znači da su škovaca kad ih dobiješ javi dojmove i baci koju sliku.
 
Kod ovakvih stvari najprije gledaš ravnoću šava, ovo nema nikakve šanse da je Alpinestars rukavica. :azn:
Evo razlika.
 
Ma na kraju krajeva, iako i nisu origigi, mislim da ce posluziti svrsi, bar za ovu gradsku voznju za sta sam ih i kupio.
 
Jedan interesantan članak.. nema veze s temom, ali  shvati ćeš bit.. :mrgreen:
http://www.ebay.com/gds/Fake-Nikes-90-of-Nikes-on-Ebay-are-FAKE-/10000000002267086/g.html
 
Da se jedno i drugo proizvodi u Kini samo kaj u jednom slučaju nekaj košta 10, a u drugome 100  :misli: s tim da onaj skuplji proizvod nije za toliko puta bolji  :mrgreen:
 
bit će da su fake, malo je čudan ovaj logo Alpinestars, samo na jednoj slici se vidi kako treba  :misli:
 
Lolo said:
Da se jedno i drugo proizvodi u Kini samo kaj u jednom slučaju nekaj košta 10, a u drugome 100  :misli: s tim da onaj skuplji proizvod nije za toliko puta bolji  :mrgreen:

Bubni u fejk opremi pa u orginalu i reci s kojom si manje kože izgubio i koliko to novaca vrijedi (y)
 
Cvitak said:
Bubni u fejk opremi pa u orginalu i reci s kojom si manje kože izgubio i koliko to novaca vrijedi (y)

To stoji samo u teoriji, praksa je ipak malo drugačija. :wink:
 
Isto tako bubni u ovim (sve su prilike) fake rukavicama koje kostaju 200kn, ili bez rukavica ili s original S1 rukavicama koje koštaju 3-4 puta vise od ovih sto sam ja naručio pa ces vidjet razliku u ozljedama, a činjenica je ta da neke velike razlike čisto sumnjam da će biti između pada u ova dva slučaja s rukavicama i padu bez njih koji će sigurno ostavit posljedice.

Inače posjedujem Racer PSG 2 rukavice i s njima sam prezadovoljan, ove sam više naručio iz znatiželje.
 
uzmeš original rukavice za 200-300 kuna - najobičnija tanka tkanina, kao da ima papir na sebi. Mislim da ipak ovih 200 kn kolko vrijede, pružaju veću zaštitu neko original rukavice u istom cjenovnom rangu.
 
A kao original alpinestars se šije u posebno kontroliranim uvjetima u pentagonu..
Kinez nerijetko napravi kvalitetniju kopiju od originala. Bila na discoveryu emisija o laznjacima i najvecoj trznici na svijetu. Konkretno su se bazirali na traperice i obzirom da su bile izgledom identicne jedina razlika je bila u kvaliteti, na stranu laznjaka. Radilo se o nekoj dizajnerskoj marki. Naravno to nije pravilo ali zna se dogodit, vjerujem da ove rukavice uopce nisu lose. Inace imam original s1 sm i vrhunske su ali imam i astars s1 platnene i tesko smece..
 
Ako vi tako kažete da je kinez kvalitetan isto ili kvalitetniji od orginala onda dobro. (y)
Ja sam Jelen Lopatar i dalje ću kupovati orginale  :mrgreen: