FAQ: Kako sami ubaciti moto susret u kalendar? - NIKAKO

Nike

Active member
FAQ: Za one koji nisu pročitali pravila, a vidim da ih ima:

1. Moto susret u organizaciji mog moto kluba nije u kalendaru?
-Pošaljite mail na [email protected] i napišite da li ste temu sami otvorili (možete i ubaciti link).
AKO STE SAMI OTVORILI TEMU, NEMOJTE POSLATI NA MAIL ISTI TEKST KAO U TEMI BEZ NAZNAKE DA JE TEMA VEĆ OTVORENA JER SE ONDA DUPLAJU TEME !!!! DOVOLJNO JE POSLATI LINK, NA MAIL, NA PP.

2. Otvorio sam temu i poslao mail i nakon 15 dana susret mi nije u kalendaru?
-Pošaljite moderatoru PP (Iwa), možda je mail u spamu ili sl.

3. Tema i nakon 30 dana nije u kalendaru?
-Autor teme nije pročitao pravila ni ovaj post.

4. Zašto mi susret nije najavljen u kalendaru MOTO PULS-a u trećem ili četvrtom mjesecu?
-Susret nije najavljen na vrijeme, dakle 15tak dana prije izlaska broja.

5. Moj klub godinama radi susret xx vikend u xx mjesecu i novo osnovani klub u našoj blizini radi susret na isti datum i nismo se uspjeli dogovoriti. Da li se tema može ukloniti sa foruma ili iz kalendara?
-Ako stariji klub prijavi "krađu termina" i nije se postogao dogovor između klubova, tema ostaje na forumu, a termin se uklanja iz kalendara.
Moderator po svojoj procjeni zadržava pravo da temu prijavljenu na mail ne otvori.

6. Susret mog moto kluba je za 7 dana, zašto tema nije "zaljepljena" (sticky) i ne nalazi se na vrhu?
-To se radi ručno, najčešće nedjeljom ili ponedjeljkom, 5 dana prije susreta.
Najvjerojatnije je netko od modreatora odsutan više dana i ni ostali susreti u tom vikendu nisu zaljepljeni.
Ako primjetite da su ostali susreti u istom vikendu zaljepljeni a Vaš nije, došlo je do ljudske pogreške.
Pošaljite PP moderatoru (Iwa)

Ova tema je otvorena i slobodno pitajte ako Vam nešto nije jasno ili ako je došlo do neke greške u kalendaru.
Hvala
 
Večina slabo čita.
 
A vrime je da počnu, ako žele susret u kalendaru
 
poštovanje....
2012 godine najvjerojatnije radili bi susret u organizaciji grada i kluba pa me zanima do kada moramo prijaviti termin da bude objavljen u kalendaru. Naravno gledat ćemo slobodne termine itd...Pitam jel imamo sastanak sa gradskim čelnicima pa da sve to skupa nebude kasno. Unaprijed hvala na odgovoru.
 
U forumskom kalendaru bude odmah nakon otvaranja teme i prijave moderatorima, a ako pitaš za kalendar u Moto Pulsu, bilo bi nasigurnije do negdje 15.02 ili 15.03. Ovisi u kojem broju će ga objaviti. Najbolje da pitaš njih (oni kalendar kopiraju odavde:
http://www.motori.hr/kalendar/2012    )
 
ok...hvala...
 
    Ponavljanje je majka znanja pa još jedanput ponavljamo-Ne trebati slati p.p. osim ako ne dolazi do nekih promjena ili ste nešto
                                                    promašili,koji put malo  :paper:

                                                       

FAQ: Za one koji nisu pročitali pravila, a vidim da ih ima:

1. Moto susret u organizaciji mog moto kluba nije u kalendaru?
-Pošaljite mail na [email protected] i napišite da li ste temu sami otvorili (možete i ubaciti link).
AKO STE SAMI OTVORILI TEMU, NEMOJTE POSLATI NA MAIL ISTI TEKST KAO U TEMI BEZ NAZNAKE DA JE TEMA VEĆ OTVORENA JER SE ONDA DUPLAJU TEME !!!! DOVOLJNO JE POSLATI LINK, NA MAIL, NA PP.

2. Otvorio sam temu i poslao mail i nakon 15 dana susret mi nije u kalendaru?
-Pošaljite moderatoru PP (Iwa, Nike), možda je mail u spamu ili sl.

3. Tema i nakon 30 dana nije u kalendaru?
-Autor teme nije pročitao pravila ni ovaj post.

4. Zašto mi susret nije najavljen u kalendaru MOTO PULS-a u trećem ili četvrtom mjesecu?
-Susret nije najavljen na vrijeme, dakle 15tak dana prije izlaska broja.

5. Moj klub godinama radi susret xx vikend u xx mjesecu i novo osnovani klub u našoj blizini radi susret na isti datum i nismo se uspjeli dogovoriti. Da li se tema može ukloniti sa foruma ili iz kalendara?
-Ako stariji klub prijavi "krađu termina" i nije se postogao dogovor između klubova, tema ostaje na forumu, a termin se uklanja iz kalendara.
Moderator po svojoj procjeni zadržava pravo da temu prijavljenu na mail ne otvori.

6. Susret mog moto kluba je za 7 dana, zašto tema nije "zaljepljena" (sticky) i ne nalazi se na vrhu?
-To se radi ručno, najčešće nedjeljom ili ponedjeljkom, 5 dana prije susreta.
Najvjerojatnije je netko od modreatora odsutan više dana i ni ostali susreti u tom vikendu nisu zaljepljeni.
Ako primjetite da su ostali susreti u istom vikendu zaljepljeni a Vaš nije, došlo je do ljudske pogreške.
Pošaljite PP svim moderatorima (Nike, Iwa,Papillon)

Ova tema je otvorena i slobodno pitajte ako Vam nešto nije jasno ili ako je došlo do neke greške u kalendaru.
Hvala ]