Fasada

grafitni stiropor vs. obicni, opravdava li razliku u cijeni i ako kuća nije novogradnja? (paropropusnost)
Postojeća fasada je 3-4cm termoputz mi se cini, ona fasada kaj bila popularna 90-tih
Stavljal bi 12cm grafitnog ili 14cm obicnog stiropora
 
Ima li ko na forumu da se bavi izopanelima, ugraduje ili prodaje?? :misli:
Radin si jednu montaznu garazicu :mrgreen:
 
lopi89 said:
Ima li ko na forumu da se bavi izopanelima, ugraduje ili prodaje?? :misli:
Radin si jednu montaznu garazicu :mrgreen:


Nazovi u Zg pa provjeri

http://www.reflex.si/hr/kontakt
 
nije fasada, ali valjda može proći .. :D

Šta bi mi moglo adekvatno zamjeniti armirano staklo ..

Imao sam na terasi armirano staklo kao zaštitu od kiše i tako to ... Bilo je godinama poslagano po gredama na terasi kao krović ... ali 15ak godina im je došlo glave, pa su uzadnjih nekoliko mjeseci jednostavno sva popucala i morao sam ih baciti...

Sad bih opet nešto stavio, ali cijena armiranog stakla mi se nešto i ne sviđa previše .. :D

trebalo bi propuštati svjetlo, a da ne propušta vodu .. :D
 
http://www.tuplex.hr/product,43,Plo%C4%8De_od_polikarbonata,Strukturalne_polikarbonatne_plo%C4%8De_-_LEKSAN
 
Lexan je OK .. ali mi je i dalje 85+ kn po kvadratu malo puno za ovo što mi treba .. :(
 
Ima li tkogod savjet ili preporuku u vezi gradjevinske firme da radi ili bi dosla raditi u Dbk?
Obnova/nadogradnja postojeceg objekta.
Dobio sam 3 ponude od lokalnih firmi i cifra se vrti oko 1500€ po kvadratu, sto je van svake pameti.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
Da probaš pogledat sa susjedima (BiH)? Znam da je kolegi firma iz Bosne odradila dio građevinskih radova na moru).
 
Ma, nek sezona prodje, uzeti neki regionalni tjednik, pogledati oglase i angazirat firmu s podrucja Varazdinske, KC/KP zupanije, Krapinsko Zagorske zupanije i angazirati, firme s par zaposlenih u kojoj i sam gazda dela na mijesalici :wink:
Dogovoriti rokove i kvalitetu, smjestaj, hranu i pijacu o TROSKU GAZDE pa se budu i pozurili decki.
Alkohol nesmes 100% ukinuti ali gajba pive na dan je pod normalno
 
Lovro Vz said:
Ma, nek sezona prodje, uzeti neki regionalni tjednik, pogledati oglase i angazirat firmu s podrucja Varazdinske, KC/KP zupanije, Krapinsko Zagorske zupanije i angazirati, firme s par zaposlenih u kojoj i sam gazda dela na mijesalici :wink:
Dogovoriti rokove i kvalitetu, smjestaj, hranu i pijacu o TROSKU GAZDE pa se budu i pozurili decki.
Alkohol nesmes 100% ukinuti ali gajba pive na dan je pod normalno

Po čovjeku, ako su iz moje županije :)
 
Preporucite firmu koju, slobodno.
Razgovarao sa kolegom arhitektom iz Rijeke.
Rekao je da su jedinicne cijene 60-70% vece nego na podrucju Rijeke.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
Nazovi ovaj broj:092 214 4069. Gazda se zove Marinko, rade pretežno po moru.
Vrhunski majstori, očeš od podruma do krova, adaptacije, nadogradnja, krovišta ...
 
s2r said:
Preporucite firmu koju, slobodno.
Razgovarao sa kolegom arhitektom iz Rijeke.
Rekao je da su jedinicne cijene 60-70% vece nego na podrucju Rijeke.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Ovisno o tome koliko mozes cekat i koliko ti ie sve hitno, mogu ti preporuciti covjeka.
Bolesno je kvalitetan i pedantan. Najbitnije posten 100%.


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 
mario #8 said:
Ovisno o tome koliko mozes cekat i koliko ti ie sve hitno, mogu ti preporuciti covjeka.
Bolesno je kvalitetan i pedantan. Najbitnije posten 100%.


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Plan je pocet u prvom mjesecu.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
Trazim majstora za oblaganje drvene strehe u (gipsane) ploce na koje poslije ide fasada. U privitku je primjer za to. Ako bude sve ok, mozemo se dogovoriti i za fasadu. Dvije kuce su u pitanju, lokacija Koprivnica.
 

Attachments

  • IMG_20170623_081024.jpg
    IMG_20170623_081024.jpg
    925.6 KB · Views: 149
kruns said:
Trazim majstora za oblaganje drvene strehe u (gipsane) ploce na koje poslije ide fasada. U privitku je primjer za to. Ako bude sve ok, mozemo se dogovoriti i za fasadu. Dvije kuce su u pitanju, lokacija Koprivnica.
http://www.belanovic-projekt.hr/hr/o_nama.html

Radil s njima. Preporucam  (y)
 
Da li je bolja opcija silikat ili akrilat za fasadu? Koje su karakteristike/mane jednog i drugog? Cijena je podjednaka.